Nasz konsultant pomoże Ci wykorzystać pełne możliwości serwisu

Zamów rozmowę >>

Tego szukasz.

Wygodne i elastyczne finansowanie dla firm.

SPRÓBUJ TERAZ

Usługa świadczona jest wyłącznie przedsiębiorcom.
Warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie zdolności kredytowej

Zaufało nam już tysiące przedsiębiorców.
Ty też wypłać swoje pieniądze za fakturę

Najlepszy sposób na finansowanie dla firmy to taki, który jest dostępny właśnie wtedy, gdy go potrzebujesz, a przy tym nie kosztuje dużo i nie stanowi zagrożenia dla Twojej działalności.

Korzystając z usługi finansowania dla przedsiębiorców od faktura.pl masz pewność, że współpracujesz z partnerem naprawdę godnym zaufania. faktura.pl należy do grupy Blue Media - lidera w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań finansowych i płatniczych w Polsce. Z naszych narzędzi każdego dnia korzystają miliony Polaków - realizując płatności online, robiąc zakupy w e-sklepach, czy płacąc rachunki w systemie transakcyjnym swojego banku. Współpracujemy z największymi przedstawicielami sektora biznesowego - obsługujemy duże, międzynarodowe firmy, ale tworzymy też rozwiązania dla mikroprzedsiębiorców czy małych i średnich przedsiębiorstw. Chcemy ułatwiać im życie i sprawiać, by trudne i kosztowne procesy stawały się łatwe i dostępne dla każdego, zapewniając przy tym zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Prowadzimy działalność zgodną z normami najważniejszych regulatorów branżowych, w tym Komisji Nadzoru Finansowego i Narodowego Bank Polskiego.

Nam możesz zaufać.

SPRÓBUJ TERAZ

Jakie finansowanie dla firm wybrać,
jeśli okazjonalnie potrzebujesz dodatkowych pieniędzy?

Wartość nieopłaconych faktur rośnie, na firmowym koncie coraz mniej środków, a na biurku piętrzy się już kupka z fakturami kosztowymi, które chcesz regulować terminowo? To wszystko może powodować frustrację i sprawia, że zamiast zająć się rozwojem firmy i jej bieżącą obsługą zastanawiasz się tylko skąd wziąć dodatkowe środki.

Jeśli nie chcemy doprowadzić do poważnych problemów z płynnością firmy, rozwiązaniem tego typu problemów powinniśmy zająć się z wyprzedzeniem. Znalezienie niedrogiego finansowania dla firmy w momentach, gdy cashflow ledwo się zapina nie należy jednak do najłatwiejszych.

Zamiast zaciągać długoterminowe zobowiązania w banku lub zwiększać dość drogie limity kredytowe w koncie firmowym w sytuacji, gdy dodatkowych środków potrzebujesz okazjonalnie - sięgnij po pieniądze “uwięzione” w Twoich nieopłaconych fakturach sprzedażowych.

 
Wymiana faktury na pieniądzez faktura.pl
Finansowanie dla firm z pożyczką od faktura.pl
Produkty kredytowe od banku
Jak szybko otrzymam pieniądze?
Wymiana faktury na pieniądzez faktura.plNawet tego samego dnia, w którym wystawisz lub dodasz fakturę w naszym serwisie.
Finansowanie firm z pożyczką od faktura.plNawet w kilka godzin po złożeniu wniosku o finansowanie dla firm.
Produkty kredytowe od bankuProces pozyskania środków jest dłuższy, a formalności bardziej skomplikowane. Może potrwać kilka dni lub nawet tygodni.
Ile to kosztuje?
Wymiana faktury na pieniądzez faktura.plProwizja wynosi 3,3% kwoty widniejącej na fakturze. Czyli całościowy koszt pozyskania pieniędzy na podstawie Twojej faktury sprzedażowej w faktura.pl to tylko 3,30 zł za każde 100 zł.

Sprawdź ile zapłacisz za finansowanie Twojej faktury
Finansowanie firm z pożyczką od faktura.plPożyczka nie jest oprocentowana, jedyny koszt, to prowizja, której wysokość jest uzależniona od kwoty jaką chcesz pożyczyć i liczby ustawionych rat. Biorąc np. pożyczkę 1000 zł na 3 miesiące, koszt prowizji wyniesie 99.90 zł (każdy pożyczony 1000 zł na miesiąc to koszt 33,30 zł)

Sprawdź ile wyniesie prowizja dla kwoty jakiej potrzebujesz.
Produkty kredytowe od bankuKoszt produktu kredytowego uzależniony jest od oferty danego banku i wysokości aktualnej stopy procentowej ustalanej przez NBP.
Czy są jakieś limity kwotowe?
Wymiana faktury na pieniądzez faktura.plFinansujemy faktury do 10 000 zł brutto.
Finansowanie firm z pożyczką od faktura.plMożesz pozyskać dowolną kwotę od 1000 zł do 10 000 zł. Przyznany limit kredytowy poznasz po zalogowaniu się do konta użytkownika faktura.pl - sprawdź swój limit
Produkty kredytowe od bankuWartość kwoty, jaką bank udzieli Ci w formie pożyczki, zależy od zdolności kredytowej i kondycji finansowej Twojej firmy w dniu wnioskowania o finansowanie.
Czy mój klient musi o tym wiedzieć?
Wymiana faktury na pieniądzez faktura.plZamiana faktury na pieniądze z faktura.pl to bardzo dyskretne rozwiązanie - Twój klient nie będzie wiedział, że pozyskujesz środki na bieżącą działalność na podstawie wystawionej mu faktury.

Możesz więc pozyskać potrzebne środki i zaoferować klientowi dłuższy termin na spłatę zobowiązania, nie psując dłuższej relacji biznesowej czy nie zrywając stałej współpracy
Finansowanie firm z pożyczką od faktura.plFinansowanie dla firm poprzez pożyczkę od faktura.pl to usługa, z której skorzystasz bez wiedzy swoich klientów.
Produkty kredytowe od bankuTwój klient również nie musi dowiedzieć się o zaciągniętym przez Ciebie zobowiązaniu wobec banku.

Wymiana faktury na pieniądze z faktura.pl

Wystaw fakturę przez faktura.pl lub dodaj wcześniej wygenerowaną fakturę sprzedażową,
a pieniądze dostaniesz od ręki.

Oferujemy usługę umożliwiającą tanią i bezpieczną wymianę faktur sprzedażowych na pieniądze. Dajemy Ci dostęp do własnych pieniędzy, przysługujących Ci z tytułu wystawionej faktury, przed terminem jej płatności.

Klient wymaga długiego terminu płatności, środki na koncie topnieją, a Ty musisz regulować swoje zobowiązania? A może potrzebujesz akurat szybciej pieniędzy na dodatkową inwestycję? Pożyczka z banku to czasochłonne formalności, skomplikowane procesy i często po prostu drogie rozwiązanie. A przecież Twoje faktury to Twoje pieniądze - tylko musisz na nie poczekać. Z faktura.pl nie musisz już czekać! Wypłać swoje pieniądze dziś na firmowe konto i zwróć je po otrzymaniu przelewu od kontrahenta! To się opłaca.

Dlaczego zamiana faktury na pieniądze z faktura.pl
to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

Dostępność wypłać do 10 000 zł

faktura.pl powstała, by ułatwić mniejszym przedsiębiorcom dostęp do tanich środków na bieżące finansowanie firmy. Proces pozyskania środków jest bezpieczny i uproszczony do minimum. Dzięki temu możesz ekspresowo wypłacić pieniądze na podstawie wystawionej faktury. Wypłać do 10 000 zł na podstawie pierwszej finansowanej faktury, spłać środki i wypłacaj

Jasne zasady bez skomplikowanych umów

Nie chcemy Ci niczego narzucać. Nie twierdzimy, że to rozwiązanie dla każdego, ale jeśli: masz do wystawienia faktury sprzedażowe i chciałbyś szybciej otrzymać za nie przelewy, potrzebujesz szybko pieniędzy, których koszt nie będzie wysoki to faktura.pl jest dla Ciebie. Stały, niski koszt, spłata w trzech wygodnych ratach.

Elastyczność korzystaj kiedy chcesz

Finansowanie dla firm z faktura.pl to rozwiązanie dające zaradnym przedsiębiorcom dostęp do dodatkowych środków dla firmy tylko w sytuacji, gdy naprawdę ich potrzebują. Nie wiążemy długoterminowymi umowami, nie pobieramy “cichych opłat” za uruchomienie, prowadzenie, czy odnowienie czegokolwiek. Korzystasz w dowolnym momencie i finansujesz kwotę jakiej akurat potrzebujesz!

Otrzymaj teraz pieniądze za swoją fakturę.
W pakiecie: niski koszt i dużo czasu na spłatę

 

3.3%
kwoty na fakturze

To całkowity koszt, jaki poniesiesz korzystając z finansowania firmy z faktura.pl. Bez dodatkowych opłat, bez ukrytych prowizji.

3 miesiące
na spłatę

Wypłacona kwota zostanie automatycznie podzielona na trzy równe raty. Korzystaj z pieniędzy już dziś i spłać wygodnie w ciągu 3 miesięcy.

Zrób sobie przelew za wystawioną fakturę.
Wystaw fakturę - to nic nie kosztuje.

SPRÓBUJ TERAZ

Finansowanie firm z pożyczką od faktura.pl

Czy może być jeszcze prościej?
Szybka pożyczka 0% dla firm
w postaci odnawialnego limitu finansowego.

Oferujemy usługę umożliwiającą tanią i bezpieczną wymianę faktur sprzedażowych na pieniądze. Dajemy Ci dostęp do własnych pieniędzy, przysługujących Ci z tytułu wystawionej faktury, przed terminem jej płatności.

Klient wymaga długiego terminu płatności, środki na koncie topnieją, a Ty musisz regulować swoje zobowiązania? A może potrzebujesz akurat szybciej pieniędzy na dodatkową inwestycję? Pożyczka z banku to czasochłonne formalności, skomplikowane procesy i często po prostu drogie rozwiązanie. A przecież Twoje faktury to Twoje pieniądze - tylko musisz na nie poczekać. Z faktura.pl nie musisz już czekać! Wypłać swoje pieniądze dziś na firmowe konto i zwróć je po otrzymaniu przelewu od kontrahenta! To się opłaca.

Wystarczy, że:

1

Dołączysz do faktura.pl

Jesteś już z nami:
ZALOGUJ SIĘ,
lub ZAREJESTRUJ SIĘ I sprawdź swój limit kredytowy w koncie użytkownika.

2

Złożysz wniosek o szybkie finansowanie 0%

Określ potrzebną kwotę (od 1000 zł - 10 000 zł), okres spłaty i uzupełnij niezbędne dane

3

Przejdziesz szybką weryfikację

Zaakceptuj niezbędne zgody i regulamin, a resztę zostaw nam. Po pozytywnej weryfikacji wypłacimy pieniądze na Twoje konto firmowe - nawet tego samego dnia

4

Korzystasz z pieniędzy i spłacasz wygodne raty

Pozyskane pieniądze możesz wykorzystać na dowolny cel. Spłatę pożyczki możesz rozłożyć na 12 rat

Weź teraz ekspresową pożyczkę 0%

Cały proces przeprowadzisz i sfinalizujesz online, a pieniądze trafią na Twoje konto nawet za kilka godzin.

 

33 zł miesięcznie
za każdy pożyczony 1000 zł

Tyle wynosi prowizja - czyli całkowity koszt szybkiej pożyczki dla firm. Bez zmiennego oprocentowania i kosztów uruchomienia.

12 miesięcy
na spłatę

Samodzielnie ustalasz liczbę rat - od 3 do nawet 12. Wypłać potrzebne pieniądze i spłacaj tak jak Ci wygodnie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Lub już teraz wejdź na faktura.pl, poznaj swój limit i sprawdź ile pieniędzy możesz pozyskać dla swojej firmy.

 

Jeśli teraz czujesz, że finansowanie dla firm z faktura.pl to rozwiązanie dla Ciebie:

Wypróbuj już dziś wymiany faktury na pieniądze lub szybkiej pożyczki 0%

SPRÓBUJ TERAZ