W biznesie najlepsze są
proste rozwiązania

Funkcje stworzone z myślą o wyzwaniach, z którymi jako przedsiębiorca, mierzysz się każdego dnia

Z wystawianiem faktur
jest tak samo

Bądźmy ze sobą szczerzy… moment, w którym wystawiasz fakturę za dobrze wykonaną pracę albo usługę to jedna z najprzyjemniejszych chwil w życiu przedsiębiorcy. Należy jednak pamiętać, że faktura zawsze powinna być poprawna i zgodna z obowiązującymi przepisami. Warto, aby była też bezpiecznie dostarczona do kontrahenta, opłacona na czas i w odpowiedniej chwili przekazana księgowej wraz z innymi dokumentami firmy. Właśnie w tym chcemy Ci pomagać!

Zobacz, jakie to proste!

Najważniejsze funkcje programu

Wystawianie faktur online

Rodzaje faktur

Weryfikacja kontrahentów

Dodawanie dokumentów kosztowych

Segregator dokumentów

Integracja z Księgowością

Funkcje, z których przedsiębiorcy korzystają najczęściej

Faktury
cykliczne

Prowadzisz firmę, masz swoich sprawdzonych kontrahentów, podwykonawców, klientów, którym każdego miesiąca wystawiasz takie same lub podobne faktury.

rozwiń

rozwiń

Wystaw i wyślij
e-mailem

Nie musisz pobierać faktur, by wysyłać je e-mailem. To funkcja, którą wymyślili nasi użytkownicy.

rozwiń

rozwiń

Powiadomienie SMS
o wystawionej fakturze

Czasami e-mail to za mało i chcemy mieć pewność, że nasz klient został należycie poinformowany o tym, że wystawiliśmy fakturę.

rozwiń

rozwiń

Natychmiastowe
płatności za faktury

Wpłata za Twoją fakturę nawet w 15 minut na rachunku bankowym. Brzmi jak bajka? Nie możemy sprawić, że każdy klient dotrzyma terminu płatności, ale możemy im tę płatność maksymalnie ułatwić.

rozwiń

rozwiń

Statusy
płatności faktur

Wszystkie dokumenty warto mieć w jednym miejscu. Warto również mieć w nich porządek. Łatwo nad tym zapanować, kiedy wystawiamy jedną fakturę w miesiącu, ale gdy nasz biznes nabiera tempa, zaczynają się schody.

rozwiń

rozwiń

Generowanie raportów
księgowych i JPK

Niezależnie od tego, czy rozliczasz się sam czy współpracujesz z księgową lub z biurem rachunkowym, pod koniec każdego okresu rozliczeniowego stajesz przed tym samym zadaniem.

rozwiń

rozwiń

Funkcje, które uważamy za fajne i pożyteczne

Dedykowany e-mail do
celów firmowych

Faktury kosztowe najczęściej otrzymujesz na adres e-mail. Właśnie z tego powodu w faktura.pl każda firma posiada dedykowany adres e-mail zgodny z numerem NIP.

rozwiń

rozwiń

Informacje o ważnych
terminach

Dopilnujemy, aby ważne daty, takie jak terminy płatności faktur, rozliczenia ZUS oraz z Urzędem Skarbowym nigdy Ci nie umknęły.

rozwiń

rozwiń

Ochrona przed opóźnieniami
w płatnościach

Czy wiedziałeś, że statystycznie masz 90% szans na szybki wpływ środków za fakturę, jeśli tylko upomnisz się o nie w ciągu 30 dni od daty opóźnienia?

rozwiń

rozwiń

Finansowanie
faktur

To usługa, która pomaga uzyskać środki z faktur wcześniej, tak abyś mógł wykorzystać je na firmowe wydatki. Finansowanie faktur nie tylko wpływa na poprawę płynności finansowej przedsiębiorstwa,

rozwiń

rozwiń

Strefa
Korzyści

„W życiu nie ma nic za darmo” – to powtarzana mądrość ludowa, slogan reklamowy wielu firm oraz potwierdzenie teorii kosztu alternatywnego w ekonomii.

rozwiń

rozwiń

Baza produktów
i kontrahentów

Ta bardzo podstawowa jednak szalenie ważna funkcja. Wielu użytkowników nie wykorzystując jej, traci mnóstwo czasu na każdorazowe uzupełnianie danych kontrahentów i pozycji na fakturze.

rozwiń

rozwiń

Wypróbuj i przekonaj się,
jakie to wygodne

Mamy nadzieje, że nie przesadziliśmy… Nie mamy na myśli bynajmniej ilości funkcji, a długości ich opisów. Wypróbuj Faktura.pl, aby przekonać się na własne oczy, że nasz program jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Wszystkie funkcje, o których mogłeś przeczytać wyżej, pełnią rolę towarzyszącą i przypomną o swoim istnieniu tylko wtedy, kiedy będziesz ich potrzebować.

Najłatwiej będzie nam to pokazać w praktyce.
Wystaw swoją pierwszą fakturę!

Nie zajmie to dłużej niż 5 minut!

Załóż darmowe konto Podaj swój adres e-mail, zdefiniuj hasło i zaakceptuj regulamin.

Uzupełnij dane firmy Tak naprawdę potrzebujemy tylko NIPu. Dane uzupełnią się automatycznie.

Wystaw pierwszą fakturę To jedna z przyjemniejszych chwil w życiu przedsiębiorcy.

Przekonaj się,
jak szybko i wygodnie możesz wystawiać faktury.

Wypróbuj za darmo