Funkcje

Czyli co się przyda superbohaterom?

Twoja firma to TY

Jako przedsiębiorca lub przedstawiciel wolnego zawodu często występujesz w roli jednoosobowej armii.


Jesteś sprzedawcą, specjalistą od marketingu, dostawcą, menadżerem, konsultantem, księgowym, znawcą prawa podatkowego, a wieczorami pewnie jeszcze pożyczasz sąsiadom sól i udzielasz telefonicznych porad swoim przyjaciołom. Wcale nie żartujemy, wiemy ile masz na głowie i bardzo szanujemy Twój wysiłek.

Uzbrajamy Cię w narzędzie do wystawiania faktur online,

jakiego nie powstydziłby się sam Bruce Wayne*


Jedno konto, wielu użytkowników

Dodaj do swojego konta więcej użytkowników. Specjalne konta dla przedsiębiorcy i księgowej.

Natychmiastowe płatności za faktury

Dodaj do faktury przycisk „Kliknij, aby opłacić fakturę”, aby umożliwić klientom wygodną i szybką płatność online za fakturę.

Wygoda, dopasowanie, i RWD

Dopasuj do swoich potrzeb bazę jednostek miary i sposobów płatności i wystawiaj faktury również na telefonie i tablecie

Wysyłka faktur na adres email

Pobierz fakturę w pdf, lub od razu wyślij na adres email klienta.

Powiadomienia SMS na numer klienta

Przekaż informację o wystawionej fakturze przy użyciu naszego systemu powiadomień SMS.

Ochrona przed opóźnieniami w płatnościach

Umieść na fakturze pieczęć prewencyjną, informując klientów o możliwej windykacji w przypadku nieuregulowania należności.

*tak, to ludzkie oblicze Batmana

Gotowy by wyruszyć na misję z Faktura.pl?

Zarządzaj

dokumentami.

Po założeniu konta zyskasz dostęp do panelu z pełną historią wystawionych faktur, z możliwością ich edycji lub usunięcia. Dzięki temu w dowolnym miejscu i czasie masz dostęp do wszystkich dokumentów przychodowych. Z łatwością wprowadzisz korektę, wystawisz fakturę korygującą i końcową.

dokumentami.

Udostępnij

klientom płatność online za wystawioną fakturę.

Wpłata za Twoją fakturę nawet w 15 minut na rachunku bankowym. Brzmi jak bajka? Nie możemy sprawić, że każdy klient dotrzyma terminu płatności, ale możemy im tę płatność maksymalnie ułatwić. Umieść na swojej fakturze przycisk „Kliknij, aby opłacić fakturę” umożliwiający klientowi wygodną płatność online. Klient ma łatwiej, a Ty szybciej… przelew na koncie. Transakcja realizowana jest przez nowoczesną i bezpieczną bramkę płatniczą, Twoje pieniądze z pewnością do Ciebie trafią.

klientom płatność online za wystawioną fakturę.

Zabezpiecz się

przed nieuczciwymi kontrahentami.

Niezapłacone faktury spędzają sen z powiek każdemu przedsiębiorcy. Jak się przed tym bronić? Umieść na swojej fakturze pieczęć prewencyjną, mobilizując odbiorcę do terminowego uregulowania należności.

przed nieuczciwymi kontrahentami.

Skorzystaj

ze skutecznej i niedrogiej windykacji na zamówienie.

Jeśli klient spóźnia się z zapłatą faktury, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza online. Przeanalizujemy Twój przypadek i omówimy możliwe scenariusze odzyskania pieniędzy. Nasz ekspert skontaktuje się z Twoim klientem, przypomni o płatności i przedstawi korzyści płynące z szybkiej zapłaty za fakturę. W razie potrzeby przygotujemy pisemne wezwanie do zapłaty. W ostateczności na Twoje zlecenie uruchomimy skuteczną procedurę procesową. Specjaliści zajmą się formalnościami, a Ty odzyskasz pieniądze.

ze skutecznej i niedrogiej windykacji na zamówienie.

Twoja Faktura.pl - Twój generator faktur online i wiele więcej.

Przyda Ci się


W czym jeszcze możemy Ci pomóc:

Jak wystawić fakturę lub rachunek:

Tworząc Faktura.pl myśleliśmy o Tobie…

i innych polskich przedsiębiorcach, którzy wkładają bardzo wiele energii, serca i pasji w swoje mniejsze i większe biznesy.

O tych, którzy każdego dnia stawiają czoło wielu trudnościom, by coś zrobić i zarobić.

To dzięki Wam - właścicielom małych i dużych biznesów - ludziom odważnym i przebojowym rozwijamy się jako kraj i to dla Was chcieliśmy stworzyć, nie tylko prosty program do wystawiania faktur, ale kompleksowe i wygodne narzędzie do fakturowania, które dodatkowo ułatwi uzyskanie należnej płatności (guzik “Kliknij, aby opłacić fakturę”), a w razie czego umożliwi ściąganie przeterminowanych płatności.

Przedstawiamy Ci zatem nowoczesne, naszpikowane technologią (godną agenta 007), rozwiązanie, które sprawi, że misja “własna firma” będzie choć odrobinę łatwiejsza w realizacji.

A wszystkie misje traktujemy poważnie: połączenie z serwisem jest zawsze szyfrowane. Wystawione dokumenty i wprowadzone dane będą chronione i bezpiecznie przechowywane na Twoim koncie.

Tak jak Q uzbrajał Bonda, tak Faktura.pl uzbraja przedsiębiorców

Przynajmniej lubimy tak o sobie myśleć.