Przygotujemy Twoje biuro na Krajowy System e-Faktur

Przygotuj się na Krajowy System e-Faktur,
zanim będzie za późno!

Krajowy System e-Faktur jest coraz bliżej!

A wraz z nim zmiany, które dotyczą Ciebie i Twoich Klientów. To najwyższy czas, aby zatrzymać się i zastanowić, czy Twoje biuro rachunkowe jest gotowe na nadchodzącą rewolucję.

Czy Twoje biuro jest przygotowane na te zmiany?

Fakturowanie

Dostęp do dokumentów

Wirtualizacja księgowości

Rola księgowych

Ile kosztuje Krajowy System e-Faktur?

Sprawdź, ile środków i czasu pochłonie wdrożenie KSeF

Podaj liczbę klientów

0 1000

Podaj koszt godziny Twojej pracy

50 zł 350 zł

Ile godzin zajmie Ci wdrożenie KSeF u jednego klienta

1h 5h

Tyle będzie Cię kosztowało wdrożenie KSEF

Czas

Koszt

Z nami zrobisz to za darmo

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą.

Spotkajmy się

Poznamy sytuację i pomożemy

Na spotkaniu wysłuchamy wyzwań, które stoją przed Twoim biurem odnośnie wdrożenia KSeF. Jako doświadczeni specjaliści, pomożemy Ci je pogrupować i finalnie rozwiązać. Co istotne, większość problemów da się rozwiązać już podczas pierwszego spotkania, tak wynika z naszej praktyki.

Otrzymasz wsparcie techniczne

Jeśli będziesz potrzebował wsparcia technicznego, to świetnie się składa, jesteśmy pionierem programów dla przedsiębiorców. Pierwszy program powstał praktycznie w tym samym czasie co pierwszy polski portal internetowy, czyli ponad 20 lat temu.

Będziemy dla Ciebie
pomocną dłonią

Jednym słowem – rozumiemy technologię, umiemy ją wdrażać i całkiem nieźle przewidujemy, w którym kierunku idzie rynek. Jeśli cyfryzacja procesów budzi w Tobie niepokój – nie martw się, podamy Ci pomocną dłoń, aby twoje biuro mogło sprawnie i bezpiecznie przejść przez ten okres.

Współpracujemy z wieloma biurami rachunkowymi, sami prowadziliśmy i zakładaliśmy biura księgowe w całej Polsce, dlatego tak dobrze rozumiemy wyzwania, z którymi spotykasz się na co dzień.

Jednym z najważniejszych aspektów Krajowego Systemu e-Faktur jest wyposażenie w wiedzę i odpowiednie narzędzia swoich klientów.

Dlatego...
będziemy infolinią KSEF dla Twoich Klientów

Rozumiemy, że nie każdy księgowy lubi w pracy skupiać się na odbieraniu telefonów i wyjaśnianiu meandrów Krajowego Systemu e-Faktur swoim klientom.

Rozumiemy to, dlatego możemy zaproponować Ci zostanie infolinią KSeF dla Twoich klientów.

Zdejmiemy z Ciebie problem komunikacji na linii: biuro – klient. Odtąd będziesz mógł skupić się na pracy księgowej, my zaś z przyjemnością wesprzemy Twoich klientów, aby ich ocena współpracy z biurem była jak najwyższa.

Nasi Eksperci

Kamil Fac

Wiceprezes Faktura.pl, a także szef zespołu wdrożeniowego. Założył i z powodzeniem zarządzał kilkunastoma biurami rachunkowymi. Odpowiedzialny zarówno za KPiR, jak i Księgi Handlowe. Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem z rynkiem biur księgowych, a także zarządza platformą Faktura.pl

Joanna
Foks-Anyszewska

Dyrektor ds. rozwoju produktu Faktura.pl, liderka zespołu ds. wirtualizacji procesów księgowych. Wieloletnia ekspertka księgowa, mająca ogromne doświadczenie w projektach digitalizacji biur rachunkowych. W swoim portfolio posiada dziesiątki skutecznie przeprowadzonych projektów na styku regulacji prawnych i wdrożeń technologii księgowych.

NARZĘDZIE KSEF

Dodatkowo pokażemy Ci narzędzie dla klienta w pełni zintegrowane z KSeF, dzięki czemu Twój klient będzie w pełni przygotowany na zmiany, które wejdą w życie już wkrótce.

Najważniejsze funkcje faktura.pl
dla biur rachunkowych