Jak to się zaczęło?

Początki faktura.pl jako firmy i narzędzia dla przedsiębiorców to rok 1999. W czasach, kiedy umiejętność korzystania z komputera nie była tak oczywista jak dziś, zdecydowaliśmy się stworzyć program do wystawiania faktur w pełni online. Z perspektywy czasu pozwólcie, że powstrzymamy się od oceny, czy była to decyzja pionierska czy delikatnie mówiąc nazbyt odważna, ale przyświecał nam jeden cel – pomaganie przedsiębiorcom i wspieranie ich.

1999 r. Wystawianie faktur

2012 r. Dokumenty kosztowe

2021 r. Twoje centrum dokumentów

Czym się zajmujemy?

I chociaż od roku 1999 minęło wiele czasu, a faktura.pl przeszła długą drogę od prostego narzędzia do wystawiania faktur, przez kolejne funkcje jak możliwość dodawania dokumentów kosztowych czy połączenie z księgowością – cel się nie zmienia. Nadal chcemy wspierać przedsiębiorców i pomagać im w czynnościach związanych z obiegiem dokumentów w firmie. Robimy to poprzez dostarczanie programu, w którym sprawnie wystawisz faktury, dodasz dokumenty kosztowe, a następnie przekażesz je księgowej jednym kliknięciem.

Kim jesteśmy?

Zarząd

Technologia

Funkcje

Biznes

Promocja

Zespół faktura.pl

Faktura.pl jest tworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

Każdy w naszym zespole, tak samo jak Ty, prowadzi firmę (lub przynajmniej jednoosobową działalność gospodarczą). Dlatego mamy świadomość trudności, z którymi mierzysz na co dzień. Wiemy też, które czynności związane z obiegiem dokumentów i księgowością zajmują najwięcej czasu. Odciążymy Cię z mozolnych i powtarzalnych czynności, jeżeli tylko nam na to pozwolisz. Wszystko po to, byś mógł skupić się na biznesie.

Załóż darmowe konto.
Przekonaj się, że nie blefujemy!

Załóż darmowe konto Podaj swój adres e-mail, zdefiniuj hasło i zaakceptuj regulamin.

Uzupełnij dane firmy Tak naprawdę potrzebujemy tylko NIPu. Dane uzupełnią się automatycznie.

Wystaw pierwszą fakturę To jedna z przyjemniejszych chwil w życiu przedsiębiorcy.

Załóż darmowe konto!

Przekonasz się jak szybko i wygodnie możesz wystawiać faktury.