Dlaczego warto uruchomić płatności online?

11.04.2017

Klient, który robi zakupy w Twoim sklepie, doceni niskie ceny, intuicyjną i wygodną procedurę zwrotów oraz polecenia, jakie na Twój temat otrzyma od swoich znajomych. Co jeszcze może go przekonać, żeby swoje pieniądze wydał u Ciebie zamiast u konkurencji?

Dzięki badaniom wiemy, że takim magicznym czynnikiem są szybkie i bezpieczne przelewy. Im szersza gama form płatności, tym szybciej rośnie przychód Twojego sklepu. Jak wynika z przeprowadzonego przez nas badania „Jak płacimy w internecie”, co czwarty internauta w Polsce potrafi zrezygnować z zakupów, jeśli nie może skorzystać ze swojego ulubionego sposobu zapłaty, na przykład szybkiego przelewu.

Dla Twojego konsumenta najlepiej jest, gdy sam proces płatności jest niemal niezauważalny. Najbardziej lubianą przez konsumentów formą zapłaty za zakupy w internecie są płatności elektroniczne tzw. pay by linki. Wyraźnie wyprzedzają tradycyjny przelew i płatność kartą płatniczą. Twoją wiarygodność w oczach klientów wzmacniają też widoczne i rozpoznawalne logotypy banków i kart.

Czekanie na zakupiony towar bywa frustrujące dla Twoich klientów. Podobnie jak dla Ciebie oczekiwanie na płatność. Skrócenie tego czasu do niezbędnego minimum jest jednym z czynników, które składają się na sukces sklepu internetowego. Płatności Online BM pozwolą Ci na natychmiastową realizację zamówień dzięki gwarancji płatności, którą bierze na siebie Blue Media.

sowa poleca portal

Płatności Online BM dbają również o możliwość łatwych zwrotów pieniędzy dla Twoich klientów. Jeśli twój sklep chce zwiększać swoją konkurencyjność na rynku – powinieneś zatroszczyć się o to, by zwrot stawał się jak najprostszym i najszybszym procesem.

Współpracując z Płatnościami Online BM możesz również liczyć na darmową promocję, dzięki programom partnerskim banków. Zapytaj nas o więcej szczegółów.

Czym jeszcze wyróżniają się Płatności Online BM?

Trzy warianty strony płatności. W zależności od potrzeb i możliwości sklepy mogą wdrożyć Płatności Online BM w wariancie:

• Klasycznym (strona płatności w szacie graficznej Blue Media, otwierająca się w nowym oknie przeglądarki)

• Spersonalizowanym (strona w szacie graficznej sklepu, otwierająca się w nowym oknie przeglądarki)

• Zintegrowanym (strona w pełni zintegrowana ze sklepem, graficznie i funkcjonalnie, otwierająca się w domenie sklepu)

Informacje o Płatnościach Online BM dostępne są na https://faktura.pl/platnosci-online-bm

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program