Stwórz własną bazę klientów

01.01.2017

Twoi Klienci to najcenniejszy zasób Twojego przedsiębiorstwa. To oni pomagają Ci się rozwijać i zwiększać zyski. Są dla Ciebie bardzo ważni i dbasz o nich jak Batman o Gotham City. W Faktura.pl cieszymy się z każdego Twojego Klienta, któremu wystawiasz i wysyłasz fakturę.

Im baza Twoich Klientów jest większa, tym bardziej możesz być z siebie dumny. Przejdź do zakładki Baza Klientów, kliknij w przycisk DODAJ KLIENTA i wypełnij wyświetlony formularz.

Stwórz własną bazę KlientówPo wypełnieniu wymaganych pól dodasz Klienta do swojej bazy. W każdym momencie dodawaj kolejnego Klienta bądź modyfikuj wcześniej zapisane informacje, klikając w ikonę ’ołówka’.

Dodanie klienta

Dodawaj Klientów, zapisuj i aktualizuj ich dane, a przy wystawianiu faktury tylko wskazuj, kto jest nabywcą twoich towarów i usług – uzupełnienie informacji o nim zostaw nam.
sowa poleca portal

Po wyborze nazwy Klienta reszta pól zostanie uzupełniona automatycznie. Opcja ta przyda Ci się najbardziej, gdy w pośpiechu będziesz wystawiać dokumenty na telefonie lub tablecie.

Zdefiniowany nabywaca

 

DODAJ KLIENTA

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program