Twoje Centrum Dokumentów. Dołącz do faktura.pl dokumenty kosztowe.

18.06.2020

Właściciel firmy, przedsiębiorca, przedstawiciel wolnego zawodu, freelancer, samozatrudniony pracownik na kontrakcie. Wszystkich wymienionych łączy to, że w czasie prowadzenia swojej działalności gospodarczej pełnią wiele funkcji. Są najlepszym sprzedawcą w swojej firmie, specjalistą od marketingu, doradcą klienta, wsparciem technicznym, kierowcą, a czasami także księgowym.

Odkąd Faktura.pl istnieje (a powstała blisko 20 lat temu) naszym celem jest ułatwianie i przyśpieszanie czynności związanych prowadzeniem firmy. Nasze doświadczenia i rozmowy z przedsiębiorcami doprowadziły nas do wniosku, że chcąc ułatwić i przyśpieszyć obieg dokumentów w firmie, w faktura.pl powinieneś mieć możliwość dodania dokumentów kosztowych.

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu.

Dlatego tworząc nową Fakturę.pl zadbaliśmy, by wszystkie Twoje dokumenty mogły być przechowywane w jednym miejscu. Posiadanie dokumentów przychodowych i kosztowych w jednym miejscu pozwala na większą kontrolę Twoich przychodów i wydatków, a co za tym idzie zwiększa kontrolę nad firmą. Możesz być pewien, że wpłynie to pozytywnie na Twój cashflow i stan konta.

Błyskawiczny dostęp do dokumentów.

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, któremu nigdy nie zdarzyło się spóźnić z dostarczeniem dokumentów swojej księgowej. Częstą przyczyną spóźnienia jest czasochłonny proces kompletowania wszystkich dokumentów. Zbieranie dokumentów przychodowych i kosztowych w jednym miejscu na bieżąco, pozwoli oszczędzić Ci czas i wygenerować paczkę dokumentów w wybranym formacie, gdy tylko Twoja księgową upomni się o nią.

Twoje Centrum Dokumentów

Poprawa współpracy z biurem rachunkowym.

Jeśli paczka dokumentów w wybranym formacie nie przemawia do Ciebie przygotowaliśmy coś jeszcze. W nowej Fakturze.pl masz możliwość wygenerowania pełnego JPK_VAT zawierającego przychody i wydatki. Znacząco usprawni to proces tworzenia deklaracji VAT przez Twoją księgową. Księgowa będzie Ci wdzięczna, a Ty oszczędzisz czas, który musiałbyś spędzić na uzupełnianiu ewentualnych braków.

Zobacz, jak łatwo możesz zapanować nad dokumentami w swojej firmie!
SPRAWDŹ W ZAKŁADCE DOKUMENTY

sowa poleca portal

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program