Płatności Online w Faktura.pl

01.01.2017

Wystawienie faktury sprzedażowej to emocjonujący moment, bo oczyma wyobraźni widzisz już zarobione pieniądze. Nic dziwnego, że nikt nie lubi czekać na przelew. Na drodze do opłacenia Twojej faktury Twojego Klienta może spotkać milion rzeczy – dokument mu się zapodzieje, zapomni linku logowania do swojego konta w banku, kumpel wpadnie z niezapowiedzianą wizytą. Kluczem do sukcesu jest jak najkrótszy łańcuch zdarzeń od otrzymania faktury do jej opłacenia. W Faktura.pl zrobiliśmy to tak, że krócej już się nie da.

Przesuń w prawo suwak znajdujący się pod formatką faktury, którą wystawiasz, i w ten sposób umieść na fakturze darmowy przycisk „Kliknij, aby opłacić fakturę”. Umożliwi on Twojemu Klientowi ekspresową zapłatę za fakturę, oferując mu szybką, wygodną i bezpieczną formę płatności online, którą realizuje Blue Media S.A., w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej.

Link do płatności - suwak

Najszybszym sposobem otrzymania zapłaty jest przekierowanie Twojego klienta z elektronicznego dokumentu faktury, który otrzyma na swój e-mail, prosto do bramki płatniczej online, gdzie bez wpisywania danych, po wyborze swojego banku, błyskawicznie dokona on przelewu, zatwierdzając go tylko SMSem. Dzięki promocji, Twój Klient nic nie zapłaci za przelew.

Lista banków

WYSTAW FAKTURĘ Z PRZYCISKIEM DO PŁATNOŚCI ONLINE
sowa poleca portal

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program