Powiadom SMS-em odbiorcę o wystawionej fakturze
01.01.2017
01.01.2017
Powiadomienie SMS to dodatkowa, obok wysłania faktury mailem, funkcja, która przyspiesza obieg informacji pomiędzy Tobą a Twoim Klientem. Istnieje duża szansa, że otrzymując takie powiadomienie, Twój Klient opłaci Twoją fakturę w pierwszej kolejności. Przesuń suwak w prawo i podaj numer telefonu swojego Klienta. Powiadomienie SMS o wystawionej fakturze zostanie od razu wysłane. Twój Klient otrzyma SMS z informacją, że wystawiłeś dla niego fakturę, wraz z jej numerem, kwotą i terminem płatności.
Wystarczy, że zaloguje się na swoje konto bankowe i będzie mógł ją natychmiast opłacić. Może to zrobić jeszcze szybciej logując się na swoje konto e-mail, otwierając załącznik z fakturą elektroniczną i wybierając przycisk „Kliknij, aby zapłacić”(Dowiedz się, jak działa przycisk „Kliknij, aby opłacić fakturę”).
Polecane artykuły
22.11.2023
Choć w ostatnich latach zmienia się optyka tego, w jakim kierunku zmierza Unia Europejska, wciąż jej fundamentem pozostają zasady, które legły u podstaw zawiązania tego specyficznego sojuszu na naszym kontynencie. Jednym z podstawowych zadań Wspólnoty jest stworzenie uczciwego i konkurencyjnego rynku wewnętrznego, w którym każdy będzie mógł na równych zasadach prowadzić działalność gospodarczą. Parlament Europejski przez ponad pół wieku swojego istnienia wprowadził wiele regulacji dotyczących tego obszaru. Dziś przedstawię jedną z nich – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/2560 z dnia 14 grudnia 2022 r. w sprawie subsydiów zagranicznych zakłócających rynek wewnętrzny, którego przepisy częściowo weszły w życie 12 października 2023 r.
czytaj dalej22.11.2023
Prowadzenie działalności gospodarczej jest nieustanną walką z kontrahentami, konsumentami i konkurencją. W cywilizowanych krajach państwo stoi na straży tego, by była to walka utrzymana w pewnych ramach wynikających z wartości, jakie umówiliśmy się chronić jako społeczeństwo. Im większy gracz na rynku, tym większą ma pokusę, by naginać obowiązujące zasady i stosować praktyki, które prawo uznaje za naruszające interesy klientów lub konkurentów. Z tego powodu Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uważnie przygląda się porozumieniom, jakie przedsiębiorcy zawierają między sobą w ramach prowadzonej działalności. Dziś przyjrzymy się legalności tzw. porozumień dystrybucyjnych.
czytaj dalej22.11.2023
Kontrola firmy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu każdego przedsiębiorcy. Skomplikowane, rozbudowane i notorycznie zmieniane przepisy sprawiają, że – mimo najlepszych chęci – trudno jest przestrzegać wszystkich obowiązków, zakazów i nakazów serwowanych nam przez ustawodawcę. Urzędnicy zdają się o tym zapominać i z całą bezwzględnością szukają, a następnie karzą za nieprawidłowości, które pojawiają się w przedsiębiorstwach. Dziś przedstawię, jak wygląda kontrola z perspektywy ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych (dalej: ustawa).
czytaj dalej