Powiadom SMS-em odbiorcę o wystawionej fakturze

01.01.2017

Dwie najcenniejsze waluty, jakimi dysponuje przedsiębiorca, to informacja i czas. Obie mogą efektywnie przełożyć się na zyski. Jak sprawić, aby to Twoja faktura została opłacona przez Klienta w kolejce przed szeregiem innych, które otrzymuje każdego dnia? Jak najszybciej poinformuj go o jej wystawieniu.

Powiadomienie SMS to dodatkowa, obok wysłania faktury mailem, funkcja, która przyspiesza obieg informacji pomiędzy Tobą a Twoim Klientem. Istnieje duża szansa, że otrzymując takie powiadomienie, Twój Klient opłaci Twoją fakturę w pierwszej kolejności. Przesuń suwak w prawo i podaj numer telefonu swojego Klienta. Powiadomienie SMS o wystawionej fakturze zostanie od razu wysłane. Twój Klient otrzyma SMS z informacją, że wystawiłeś dla niego fakturę, wraz z jej numerem, kwotą i terminem płatności.

Powiadom SMS-em odbiorcę o wystawionej fakturzeWystarczy, że zaloguje się na swoje konto bankowe i będzie mógł ją natychmiast opłacić. Może to zrobić jeszcze szybciej logując się na swoje konto e-mail, otwierając załącznik z fakturą elektroniczną i wybierając przycisk „Kliknij, aby zapłacić”(Dowiedz się, jak działa przycisk „Kliknij, aby opłacić fakturę”).

sowa poleca portal

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program