Płatności Online BM

dla Twojego sklepu internetowego


Poznaj ofertę dla najlepszych polskich przedsiębiorców

Podanie danych i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu przedstawienia oferty Płatności Online BM.

Oni już korzystają z płatności online BM

Partnerzy
Zobacz więcej: Partnerzy i klienci Grupy Blue Media >>

Tylko dla klientów Faktura.pl
Prowizja 0,5% przez pierwsze 3 miesiące

6 powodów, aby skorzystać z oferty Płatności Online BM:

 • Natychmiastowy transfer płatności
 • Zwiększenie konwersji ze sprzedaży
 • Bezpieczeństwo przetwarzania środków
 • Wygodne formy płatności
 • Rozwiązanie dostosowane do urządzeń mobilnych (RWD)
 • Łatwa obsługa zwrotów

Zwiększ sprzedaż nawet o 93% w porównaniu do standardowych metod płatności

Chcę uruchomić płatności

Jeżeli sam aktywujesz płatność to poinformuj nas o tym na adres e-mail platnosci@bm.pl, abyśmy mogli przyznać udział w promocji.

Wolę porozmawiać- wypełnię formularz i czekam na kontakt>>

Cennik

UsługaPierwsze 3 m-ce współpracy 
Kolejne m-ce współpracy
Przelewy online 
0,5%0,5%
Karty płatnicze 
0,5%1,29%
Obsługa płatności Pay by link, BLIK 
0,5%1,29%

Dodatkowo

 • 0 zł za raty
 • 0 zł za uruchomienie płatności
 • 0 zł za dostęp do panelu, utrzymanie i rozwój
 • 0 zł za zwroty
 • 0 zł za wypłatę środków do Partnera (na rachunek bankowy w PL)

Udostępniamy 99,9% używanych przez Klientów form płatności online w Polsce.

Integracje i wtyczki

Twój sklep już działa na: PrestaShop, Magento, WooCommerce tutaj znajdziesz wtyczki dla oprogramowania typu "open source".

Jeżeli masz sklep na dedykowanym oprogramowaniu, tutaj znajdziesz specyfikację integracji systemu.

​E-płatności​ dla Klientów Faktura.pl. Co to? 

Bramka płatnicza, płatności online, płatności Pay-By-Link, płatności internetowe czy elektroniczne to różne nazwy rozwiązania płatniczego, dzięki któremu Twój klient w ciągu kilku sekund zapłaci za towar lub usługę, którą jako przedsiębiorca dostarczasz mu przez internet. Wypełniona formatka przelewu sprawia, że wystarczy, aby Twój klient zalogował się do swojego konta bankowego i potwierdził przelew kodem SMS. Dzięki temu rozwiązaniu czas zapłaty jest maksymalnie skrócony, a zakupy przez internet stają się proste i bezpieczne. Ty otrzymujesz ekspresowo zapłatę, a klient przyspiesza realizację zamówienia.

Jeśli masz sklep internetowy i jesteś użytkownikiem Faktura.pl, to nasza promocja Płatności Online BM jest skierowana właśnie do Ciebie.

Możemy wspólnie rozwinąć Twój e-biznes, bo wiemy, że w branży e-Commerce najważniejsze jest zdobycie zaufania i zyskanie wiarygodności na rynku.

Płatności Online BM sprawiają, że Ty jako sprzedawca odczujesz wygodę i stałe wsparcie IT, a Twój Klient bezpieczeństwo oraz szeroki wybór kanałów płatności. To proste rozwiązanie, które skraca czas dotarcia Twoich pieniędzy do Ciebie.

Wybierz bezpieczeństwo i wygodę.

Dostawcą innowacyjnych rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży online jest Blue Media S.A.

41 proc. polskich internautów kupuje w internecie, z czego 46 proc. korzysta z płatności elektronicznych.

Trend kupowania przez internet jest coraz silniejszy i wciąż rośnie liczba transakcji dokonywanych nowoczesnymi systemami płatności. Coraz więcej konsumentów realizuje zakupy w sklepach i serwisach internetowych. Zgodnie z raportem Gemius eCommerce w Polsce w 2016 roku było to już 48% internautów i ich liczba rośnie w zawrotnym tempie. 

Proces płatności online jest niezwykle prosty i przejrzysty. Kupujący po dokonaniu zamówienia w Twoim sklepie przechodzi do bramki płatniczej. Z dostępnej listy wybiera bank, z którego będzie wykonywał przelew. Następnie jest przekierowany do swojego banku i po zalogowaniu widzi wszystkie dane potrzebne do wykonania przelewu. Wybiera przycisk ‘Zapłać’ i autoryzuje transakcję. Dzięki autouzupełnianiu pól nie pomyli numeru zamówienia ani Twoich danych. Bezproblemowo i szybko prześle środki na wskazane konto. 

Zakupy internetowe stały się codzienną czynnością tak, jak pójście do tradycyjnego sklepu. Dlatego już teraz przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzie - Płatności Online BM, dostosowane do potrzeb dwóch stron- kupującego i sprzedającego.