Wszystko o wystawianiu faktur [VIDEO]

13.06.2023

Rozpoczynasz przygodę z Faktura.pl? A może jesteś naszym stałym użytkownikiem? To nieistotne. Prezentujemy 3 filmiki, dzięki którym dowiesz się więcej na temat działania naszej aplikacji. Zapraszamy!

Wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur prowadzi do tego, że w ostatnich miesiącach miało miejsce wiele zmian. Większość przedsiębiorców może być zdezorientowanych, próbując być na bieżąco z coraz nowszymi informacjami. W takim wypadku najlepiej jest zdać się na ekspertów, którzy mają „rękę na pulsie”. W tym kontekście nasza aplikacja z pewnością spełnia rolę takiego eksperta.

Nasz program został opracowany przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, co sprawia, że doskonale odpowiada zarówno potrzebom dużych firm, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. W tworzenie naszej aplikacji zaangażowani byli nie tylko wybitni programiści, ale także kompetentni księgowi, którzy doskonale orientują się w obowiązujących przepisach.

Nasza aplikacja ułatwia przedsiębiorcom generowanie dokumentów i wysyłanie ich za pośrednictwem poczty elektronicznej za pomocą kilku prostych kliknięć. Co więcej, umożliwia także powiadomienie kontrahenta o wystawionej fakturze za pomocą wiadomości SMS. To tylko kilka z wielu funkcji dostępnych w tej aplikacji. Z wybranymi opcjami zapoznasz się, oglądając poniższe video.

Najważniejsze z punktu widzenia nadchodzących zmian i przedsiębiorców jest to, że aplikacja jest zgodna z wymogami Krajowego Systemu e-Faktur i niedługo zostanie zintegrowana z platformą ministerialną. Oczywiście, najlepiej jest samodzielnie przekonać się, czy faktura.pl jest odpowiednia dla Twoich potrzeb. Masz możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego przez pierwszy miesiąc użytkowania aplikacji, podczas którego możesz również bezpłatnie przetestować funkcje księgowości online. Rejestrując się w programie, zrzucasz z siebie obowiązek śledzenia informacji dotyczących zmian w prawie podatkowym.

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program