Kalkulator przedsiębiorcy

24.02.2022

Bycie przedsiębiorcą często wiąże się z różnymi wyliczeniami. Służą one temu, żeby przychody firmy były jak największe. To normalna sprawa, ale czasem zdarza się, że wchodzą nowe regulacje prawne, które mogą zaburzyć niektóre obliczenia.

I tak się stało w tym roku. Popularny Polski Ład (lub jak kto woli Nowy Ład) wprowadził szereg nowych regulacji, które sprawiły, że wielu przedsiębiorców zmieniło formę rozliczenia swojej działalności. Jako, że Faktura.pl trzyma rękę na pulsie, to informowaliśmy Was o istotnych zmianach w zakresie nowych rozliczeń. Możecie je znaleźć w naszych publikacjach.

sowa poleca portal

Jakiś czas temu uruchomiliśmy stronę z kalkulatorem dla każdego przedsiębiorcy. Możesz w nim sprawdzić, która z form rozliczeń jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Jest to z pewnością pomocne narzędzie dla tych, którzy są tuż przed założeniem firmy.

kalkulator
Oprócz tego z naszej strony dowiecie się, jakie zmiany czekają przedsiębiorców zarówno tych, którzy rozliczają się na zasadach ogólnych, podatku linowego czy ryczałcie.

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program