Przenieś się do nowego serwisu Faktura.pl
01.01.2017 (Aktualizacja: 19.01.2025)
01.01.2017 (Aktualizacja: 19.01.2025)
Wystarczy, że po zarejestrowaniu konta w nowej wersji serwisu Faktura.pl i dodaniu swojej firmy (pamiętaj, że NIP firmy, na obu kontach, powinien być ten sam), prześlesz do nas wiadomość na adres info@faktura.pl, z adresu mailowego będącego Twoim loginem do poprzedniej wersji serwisu. W wiadomości napisz, że chcesz zmigrować dane. Kiedy wszystko będzie gotowe, od razu poinformujemy Cię o rezultacie.
Umożliwiamy przeniesienie najważniejszych danych, tak, abyś nie musiał ich ręcznie dodawać. Zwłaszcza, jeśli Twoje zapisane bazy w Faktura.pl są imponujące. Dajemy Ci możliwość szybkiego przeniesienia następujących kategorii danych:
1. bazę zapisanych klientów,
2. zapisane produkty i jednostki,
3. dodane rachunki bankowe.
Kliknij, aby poznać funkcje naszego programu do faktur
Mamy nadzieję, że z nowy serwis spodoba Ci się tak bardzo, że zdecydujesz się natychmiast przenieść do niego swoje dane z poprzedniej wersji. Zrozumiemy jednak, jeśli jeszcze przez jakiś czas będziesz chciał korzystać z poprzedniej wersji, która bardziej Ci odpowiada, lub w której posiadasz jeszcze punkty do wykorzystania. Dlatego aż do końca 2018 roku dajemy Ci możliwość migracji. Mamy nadzieję, że to wystarczająco dużo czasu, abyś przekonał się do nowego serwisu, w którym m.in. już niedługo będziesz miał możliwość automatycznego generowania pliku JPK_VAT w części dotyczącej Twoich faktur sprzedaży (w formacie .xml). Gdybyś miał dodatkowe pytania – napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania.
Autor kilkudziesięciu artykułów o tematyce biznesowej w branżowych mediach. Od lat realizuje misję edukowania przedsiębiorców ws. skutecznego korzystania z faktoringu poprzez tworzenie i dystrybuowanie treści. Absolwent Politechniki Warszawskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra Administracji ze specjalizacją Finanse i Bankowość. Redaktor naczelny biznesowego serwisu portal.faktura.pl.
Polecane artykuły
14.05.2025 (Aktualizacja: 23.05.2025)
Rok 2025 przynosi kontynuację zmian w systemie podatkowym, które rozpoczęły się wraz z reformami wprowadzonymi przez Polski Ład. Kluczową rolę w określaniu wysokości podatku dochodowego nadal odgrywają progi podatkowe, decydujące o tym, ile podatku zapłacimy w zależności od osiągniętego dochodu. Dla przedsiębiorców, samozatrudnionych czy pracowników etatowych, aktualna znajomość stawek i przepisów to nie tylko obowiązek, ale często realna szansa na optymalizację kosztów i zwiększenie oszczędności.
czytaj dalej28.04.2025 (Aktualizacja: 06.05.2025)
Rezydencja podatkowa to pojęcie kluczowe zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców działających w kraju lub za granicą. Od jej ustalenia zależy, gdzie i w jakim zakresie zapłacimy podatki. W dobie globalizacji i pracy zdalnej z różnych zakątków świata, temat staje się coraz bardziej aktualny.
czytaj dalej11.04.2025 (Aktualizacja: 15.04.2025)
Rok 2025 przynosi zmiany, które mają znaczenie dla wszystkich podatników w Polsce. Kwota wolna od podatku to temat budzący zawsze duże zainteresowanie, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób zatrudnionych na etacie. W tym artykule wyjaśniamy, czym jest kwota wolna od podatku, jak wpływa na nasze wynagrodzenia, jakie zmiany nas czekają i jak wygląda sytuacja w innych krajach.
czytaj dalej