Przenieś się do nowego serwisu Faktura.pl

01.01.2017

Jest nam bardzo miło, że wybrałeś nową wersję serwisu Faktura.pl. Do swojego nowego konta bardzo łatwo przeniesiesz informacje o zapisanych w poprzednim koncie klientach, produktach czy rachunkach bankowych. Żeby maksymalnie ułatwić ten proces, przygotowaliśmy dla Ciebie proces migracji. Tylko do nas napisz, a wszystko zrobimy za Ciebie.

W jaki sposób mogę przenieść swoje dane?

Wystarczy, że po zarejestrowaniu konta w nowej wersji serwisu Faktura.pl i dodaniu swojej firmy (pamiętaj, że NIP firmy, na obu kontach, powinien być ten sam), prześlesz do nas wiadomość na adres info@faktura.plz adresu mailowego będącego Twoim loginem do poprzedniej wersji serwisu. W wiadomości napisz, że chcesz zmigrować dane. Kiedy wszystko będzie gotowe, od razu poinformujemy Cię o rezultacie.

Jakie dane zmigruję do nowego konta?

Umożliwiamy przeniesienie najważniejszych danych, tak, abyś nie musiał ich ręcznie dodawać. Zwłaszcza, jeśli Twoje zapisane bazy w Faktura.pl są imponujące. Dajemy Ci możliwość szybkiego przeniesienia następujących kategorii danych:

1. bazę zapisanych klientów,

2. zapisane produkty i jednostki,

3. dodane rachunki bankowe.

Do kiedy będę mógł zmigrować swoje dane do nowego serwisu Faktura.pl?

Mamy nadzieję, że z nowy serwis spodoba Ci się tak bardzo, że zdecydujesz się natychmiast przenieść do niego swoje dane z poprzedniej wersji. Zrozumiemy jednak, jeśli jeszcze przez jakiś czas będziesz chciał korzystać z poprzedniej wersji, która bardziej Ci odpowiada, lub w której posiadasz jeszcze punkty do wykorzystania. Dlatego aż do końca 2018 roku dajemy Ci możliwość migracji. Mamy nadzieję, że to wystarczająco dużo czasu, abyś przekonał się do nowego serwisu, w którym m.in. już niedługo będziesz miał możliwość automatycznego generowania pliku JPK_VAT  w części dotyczącej Twoich faktur sprzedaży (w formacie .xml). Gdybyś miał dodatkowe pytania – napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania.

sowa poleca portal

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program