Nasz konsultant pomoże Ci wykorzystać pełne możliwości serwisu

Zamów rozmowę >>

Jesteś superbohaterem,


a każdy lubi być w kontakcie z bohaterami.

Napisz do nas

Nasze Centrum Pomocy jest do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00-22:00 w dni robocze oraz w soboty w godzinach 8:00–16:00.

  • Adres do korespondencji: Blue Media S.A. ul. Powstańców Warszawy 6
    81-718 Sopot
  • Infolinia: 58 7604 844
    połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora

  • Michał Stoltman
    Opiekun Klienta

  • Do Państwa dyspozycji jest serwis https://pomoc.bluemedia.pl

Pamietaj, że w przypadku wyboru sposobu otrzymania odpowiedzi tradycyjną pocztą, czas otrzymania odpowiedzi na zgłoszenie zostanie wydłużony o czas dostarczenia listu.

Administratorem danych osobowych podanych powyżej, jest Blue Media S.A. [więcej informacji]
Administratorem danych osobowych podanych powyżej, jest Blue Media S.A. ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji przesłanego zgłoszenia oraz realizacji obowiązków określonych w przepisach prawa, a w przypadku udzielenia odpowiedniej zgody, również w celu późniejszego marketingu bezpośredniego towarów lub usług Blue Media S.A. i marketingu podmiotów współpracujących z Blue Media S.A.. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji przesłanego zgłoszenia. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo sprzeciwu co do przetwarzania jego danych w celach marketingowych lub udostępniania jego danych podmiotom trzecim. [zwiń]