Przenieś się do nowego serwisu Faktura.pl
01.01.2017 (Aktualizacja: 19.01.2025)
01.01.2017 (Aktualizacja: 19.01.2025)
Wystarczy, że po zarejestrowaniu konta w nowej wersji serwisu Faktura.pl i dodaniu swojej firmy (pamiętaj, że NIP firmy, na obu kontach, powinien być ten sam), prześlesz do nas wiadomość na adres info@faktura.pl, z adresu mailowego będącego Twoim loginem do poprzedniej wersji serwisu. W wiadomości napisz, że chcesz zmigrować dane. Kiedy wszystko będzie gotowe, od razu poinformujemy Cię o rezultacie.
Umożliwiamy przeniesienie najważniejszych danych, tak, abyś nie musiał ich ręcznie dodawać. Zwłaszcza, jeśli Twoje zapisane bazy w Faktura.pl są imponujące. Dajemy Ci możliwość szybkiego przeniesienia następujących kategorii danych:
1. bazę zapisanych klientów,
2. zapisane produkty i jednostki,
3. dodane rachunki bankowe.
Kliknij, aby poznać funkcje naszego programu do faktur
Mamy nadzieję, że z nowy serwis spodoba Ci się tak bardzo, że zdecydujesz się natychmiast przenieść do niego swoje dane z poprzedniej wersji. Zrozumiemy jednak, jeśli jeszcze przez jakiś czas będziesz chciał korzystać z poprzedniej wersji, która bardziej Ci odpowiada, lub w której posiadasz jeszcze punkty do wykorzystania. Dlatego aż do końca 2018 roku dajemy Ci możliwość migracji. Mamy nadzieję, że to wystarczająco dużo czasu, abyś przekonał się do nowego serwisu, w którym m.in. już niedługo będziesz miał możliwość automatycznego generowania pliku JPK_VAT w części dotyczącej Twoich faktur sprzedaży (w formacie .xml). Gdybyś miał dodatkowe pytania – napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania.
Autor kilkudziesięciu artykułów o tematyce biznesowej w branżowych mediach. Od lat realizuje misję edukowania przedsiębiorców ws. skutecznego korzystania z faktoringu poprzez tworzenie i dystrybuowanie treści. Absolwent Politechniki Warszawskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra Administracji ze specjalizacją Finanse i Bankowość. Redaktor naczelny biznesowego serwisu portal.faktura.pl.
Polecane artykuły
24.03.2025
Podatek dochodowy to jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie osoby pracujące na etacie, prowadzone działalności gospodarcze czy uzyskujące dochody z innych źródeł. Ile wynosi podatek dochodowy? Odpowiedź nie jest jednoznaczna i zależy od formy opodatkowania, źródła dochodu oraz wysokości uzyskanych przychodów. W artykule poniżej szczegółowo wyjaśniamy, jak obliczyć podatek dochodowy i jakie zasady obowiązują w 2024 roku.
czytaj dalej13.03.2025 (Aktualizacja: 24.03.2025)
Każdy pracownik ma prawo do corocznego, płatnego urlopu wypoczynkowego. W praktyce jednak zdarzają się sytuacje, w których pracownik nie jest w stanie wykorzystać przysługujących mu dni wolnych. W takich przypadkach przysługuje mu ekwiwalent za urlop, czyli finansowa rekompensata za niewykorzystany czas odpoczynku.
czytaj dalej07.03.2025 (Aktualizacja: 19.03.2025)
Cena netto to pojęcie kluczowe dla przedsiębiorców, księgowych oraz wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Rozróżnienie między ceną netto a brutto, znajomość zasad obliczania podatku VAT oraz świadomość konsekwencji prawnych związanych z prezentacją cen to fundamenty prawidłowego zarządzania finansami. W tym artykule przybliżymy, czym jest cena netto, jak ją obliczyć i jakie ma zastosowanie w praktyce.
czytaj dalej