Doładowania i przelewy ekspresowe

14.06.2017

Prowadząc firmę często nastawieni jesteśmy na szybkość w przepływie pieniędzy i usług. Dodatkowo liczy się wygoda, komfort i dyspozycyjność. Dlatego łączymy te cechy dla usługi doładowań i przelewów online. Chcesz doładować konta telefonów kilku osobom za pomocą jednego przelewu? Albo wykonać przelew natychmiastowy do kontrahenta? Nic prostszego.

 

DOŁADOWANIA TELEFONÓW

Twoi pracownicy posiadają telefony służbowe na kartę? Skorzystaj z wygodnej funkcji doładowań grupowych dostępnej w serwisie bm.pl. Jak to działa? Wprowadzasz informacje o numerach telefonów, decydujesz o indywidualnej kwocie doładowania dla każdego numeru i jednym przyciskiem realizujesz transakcję. Usługa doładowań dostępna jest 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizujemy doładowania wszystkich wiodących operatorów na rynku polskim. Za wykonane transakcje oczywiście możesz otrzymać fakturę.

sowa poleca portal

Załóż darmowe konto w bm.pl i zasilaj naraz wiele telefon.

ZAŁÓŻ KONTO

PRZELEWY EKSPRESOWE

Chcesz szybko otrzymać przelew za wykonaną usługę? A może potrzebujesz ekspresowo przelać pieniądze do kontrahenta lub szybko wypłacić pracownikowi zaliczkę na paliwo?

Poleć swojemu kontrahentowi lub sam skorzystaj z przelewów ekspresowych dostępnych w serwisie bm.pl. Pieniądze na koncie odbiorcy są dostępne nawet w ciągu 15 sekund.

ZREALIZUJ PRZELEW EKSPRESOWY

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program