Poznaj sposób na bezpieczną i tanią wysyłkę paczek oraz dokumentów

22.10.2020

Wydarzenia ostatnich miesięcy w mniejszym lub większym stopniu zmieniły sposób naszego funkcjonowania. Wiele osób znalazło się w nowej sytuacji, w której sprawy takie jak zakupy, czy praca przeniosły się do świata wirtualnego. Dużo częściej kontaktujemy się z klientami lub partnerami biznesowymi zdalnie, wysyłamy też więcej paczek i dokumentów. Zastanawiasz się jak nadać przesyłkę w sposób łatwy i bezpieczny, a na dodatek bez wychodzenia na zewnątrz? Poznaj najlepsze rozwiązanie!

Zamawiaj kuriera do swojego domu lub biura

Pomimo tego, że wiele spraw możemy załatwić online lub telefonicznie, to wciąż zdarzają się sytuacje, w których musimy szybko nadać przesyłkę z ważnymi dokumentami na drugi koniec kraju lub wysłać paczkę z zamówieniem do klienta. Najlepszym wyborem jest w tym przypadku nadanie przesyłki przez internet i zamówienie kuriera do domu lub biura.

Obecna sytuacja zmusza nas do ograniczenia kontaktów z innymi. Dlatego też wysyłka przesyłki kurierem bez wychodzenia z domu to zdecydowanie najbardziej wygodna i bezpieczna opcja. Pracownicy firm kurierskich są odpowiednio przeszkoleni w zakresie dbałości o bezpieczeństwo, a wiele firm wprowadziło możliwość przekazania paczki bezkontaktowo. Pojawiła się również możliwość indywidualnego ustalenia z kurierem szczegółów dotyczących bezpiecznego miejsca, z którego będzie on mógł odebrać paczkę.

Jak nadać przesyłkę kurierską z domu lub biura?

Nadanie paczki z domu jest łatwe, szybkie, a przede wszystkim bezpieczne, szczególnie jeśli zrobisz to za pośrednictwem portalu Furgonetka.pl. Znajdziesz tu szeroki wybór firm kurierskich, a cały proces nadania przesyłki zajmie Ci tylko kilka minut. Jak to zrobić? Zarejestruj się w serwisie Furgonetka.pl, zaloguj na swoje konto i wybierz opcję „Dodaj przesyłkę”. Po przejściu do formularza nadania paczki, umieść dane nadawcy i odbiorcy, a także określ szczegóły przesyłki – rodzaj, wagę i wymiary. Na stronie możesz wybrać również ewentualne usługi dodatkowe i oczywiście firmę kurierską.

Po wypełnieniu formularza nadania przechodzisz do płatności, teraz wystarczy pobrać i wydrukować etykietę przewozową oraz przekazać przesyłkę kurierowi. Co zrobić w przypadku, gdy nie masz możliwości wydrukowania etykiety? Możesz wybrać opcję, dzięki której kurier przyjedzie do Ciebie po paczkę od razu z etykietą. Sprytne, prawda?

Poznaj sposób na bezpieczną i taniąwysyłkę paczek oraz dokumentów

 

Dodatkowe korzyści nadawania paczek przez Furgonetkę

Dzięki narzędziom jakie oferuje Furgonetka możesz usprawnić proces wysyłki. Monitoring przesyłek, szybkie zwroty płatności za pobraniem czy książka adresowa to tylko niektóre z ciekawych funkcji, dzięki którym zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Dodatkowo wszystkie zamówienia będziesz mieć w jednym miejscu.

Wysyłka przesyłek z Furgonetką to również doskonały sposób na oszczędności, ponieważ paczki możesz nadawać już od 8 zł. Pamiętaj, że zakładając konto na Furgonetka.pl nie wiążesz się umową, ani nie deklarujesz wolumenów paczek. Jeśli jednak wysyłasz przesyłki regularnie, możesz skontaktować się z działem handlowym, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę i jeszcze korzystniejszy cennik.

sowa poleca portal

Nowa rzeczywistość, która kształtuje się na naszych oczach zmienia nasze zwyczaje i motywuje do testowania nowych rozwiązań. Korzystając z serwisu Furgonetka.pl w swojej firmie nie tracisz czasu i energii na stanie w kolejkach, czy ręczne wypisywanie kopert. Wystarczy, że wybierzesz opcję nadania z domu i załatwisz wszystkie formalności przez internet. Obecnie to najlepszy sposób na bezpieczną i tanią wysyłkę przesyłek.

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program