Jak zadbać o terminową zapłatę za fakturę?
09.02.2017 (Aktualizacja: 19.02.2025)
09.02.2017 (Aktualizacja: 19.02.2025)
W kilku słowach to skuteczna ochrona przed opóźnieniami w płatnościach za faktury. Znak pieczęci przekazuje jasny i zrozumiały komunikat dla odbiorcy, że zabezpieczasz się na wypadek nierzetelnych Klientów.
W naszym serwisie przez 30 dni okresu testowego otrzymujesz nielimitowaną ilość pieczęci prewencyjnych. Przez ten czas możesz przekonać się o zaletach używania pieczęci w przypadku podejrzenia wystąpienia sytuacji związanej z nieterminową zapłatą za fakturę przez Twojego Klienta.
Następnie, po przetestowaniu i oczywiście chęci dalszego korzystania z tej funkcjonalności, oferujemy Tobie zakup atrakcyjnego pakietu pieczęci prewencyjnych. Cena za tę usługę znajduje się w Cenniku.
Jest to tanie i proste narzędzie pozwalające utrzymać Twojej firmie płynność finansową i stabilność.
Poprzez użycie pieczęci prewencyjnej zależy nam, abyś poczuł się bezpiecznie i komfortowo przy prowadzeniu własnej działalności.
Dzięki umieszczeniu na dokumencie pieczęci prewencyjnej mobilizujesz swojego Klienta do terminowej zapłaty. Pieczęć prewencyjna jest jasnym przekazem wywierającym psychologiczny nacisk na opłacenia Twojej faktury w pierwszej kolejności.
Program do faktur, któremu możesz zaufać
Czerwona kolorystyka też nie jest przypadkowa. Przyciąga ona uwagę i jest rodzajem sygnału ostrzegawczego przed próbą zignorowania bądź odwlekania wyznaczonego terminu płatności.
Używając pieczęci prewencyjnej na dokumencie zaoszczędzisz pieniądze, ale również i swój czas, eliminując konieczność prowadzenia działań windykacyjnych, które mogłyby powstać w przyszłości. Siła argumentu jest lepsza niż argument siły.
Wystarczy, że podczas wystawiania faktury przy polu: Pieczęć prewencyjna umieszczona na fakturze, przesuniesz suwak w prawo. Pieczęć Jest aktywna tylko gdy kontrahent to firma.
Po kliknięciu w przycisk WYSTAW FAKTURĘ zostanie dodany znak pieczęci na wystawionym przez Ciebie dowolnym dokumencie.
Autor kilkudziesięciu artykułów o tematyce biznesowej w branżowych mediach. Od lat realizuje misję edukowania przedsiębiorców ws. skutecznego korzystania z faktoringu poprzez tworzenie i dystrybuowanie treści. Absolwent Politechniki Warszawskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra Administracji ze specjalizacją Finanse i Bankowość. Redaktor naczelny biznesowego serwisu portal.faktura.pl.
Polecane artykuły
04.04.2025
W świecie podatków i fakturowania każdy szczegół ma znaczenie. Od 1 października 2020 roku podatnicy VAT zostali zobowiązani do oznaczania sprzedaży odpowiednimi kodami GTU. W tym artykule wyjaśniamy, czym są kody GTU, kto musi je stosować oraz jak poprawnie przypisywać towary i usługi do odpowiednich kategorii.
czytaj dalej24.03.2025
Podatek dochodowy to jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie osoby pracujące na etacie, prowadzone działalności gospodarcze czy uzyskujące dochody z innych źródeł. Ile wynosi podatek dochodowy? Odpowiedź nie jest jednoznaczna i zależy od formy opodatkowania, źródła dochodu oraz wysokości uzyskanych przychodów. W artykule poniżej szczegółowo wyjaśniamy, jak obliczyć podatek dochodowy i jakie zasady obowiązują w 2024 roku.
czytaj dalej13.03.2025 (Aktualizacja: 24.03.2025)
Każdy pracownik ma prawo do corocznego, płatnego urlopu wypoczynkowego. W praktyce jednak zdarzają się sytuacje, w których pracownik nie jest w stanie wykorzystać przysługujących mu dni wolnych. W takich przypadkach przysługuje mu ekwiwalent za urlop, czyli finansowa rekompensata za niewykorzystany czas odpoczynku.
czytaj dalej