Zamów telefon windykacyjny lub wezwanie do zapłaty i szybciej odzyskaj pieniądze
07.07.2017 (Aktualizacja: 22.01.2025)
07.07.2017 (Aktualizacja: 22.01.2025)
Zamów telefon windykacyjny lub wezwanie do zapłaty, a Rafał, nasz specjalista w zakresie negocjowania spłat, skontaktuje się z Twoim klientem i ustali przyczynę opóźnienia w płatności. Ty „trudny problem” przekażesz specjaliście, a sam skupisz się na tym, na czym znasz się najlepiej – na zarabianiu pieniędzy. Usługa telefonu windykacyjnego lub wezwania do zapłaty nie kosztuje wiele, a przynosi niespodziewane korzyści. Sam fakt, że z opóźnionym klientem kontaktuje się osoba trzecia powoduje, że Twój klient będzie chciał zapłacić ją w pierwszej kolejności. Nawet jeśli twierdził, że nie ma teraz pieniędzy. Nie miał – ale na Twoje faktury, bo musiał pokryć inne, najpilniejsze wydatki.
Usługę telefonu windykacyjnego lub wezwania do zapłaty zamówisz, jeśli ją wcześniej opłaciłeś. Zrobisz to szybko i prosto wybierając zakładkę „Abonamenty i usługi”, przejdziesz do sekcji „Usługi dodatkowe” i następnie klikniesz w „Kup teraz”.
Żeby zamówić usługę telefonu windykacyjnego lub wezwania do zapłaty wystarczy, że w zakładce „Dokumenty” rozszerzysz menu (trzy pionowe kropki) przy statusie opłacenia faktury, której Twój klient nie zapłacił:
Kliknij w opcję „Zamów windykację”.
Następnie wybierz usługę, którą chcesz zamówić.
Po wybraniu telefonu windykacyjnego podaj numer telefonu dłużnika, żebyśmy mogli się z nim skontaktować i ustalić przyczynę opóźnienia. Program do faktur automatycznie podstawi numer rachunku bankowego z faktury. Następnie kliknij „Zamów” i sprawdź skrzynkę mailową, na którą przyjdzie potwierdzenie zamówienia usługi.
Jeśli nie kupiłeś wcześniej usługi telefonu windykacyjnego lub wezwania do zapłaty, w trakcie zamawiania wygodnie przejdziesz do listy usług. Tam wybierz interesującą Cię usługę klikając „Kup Teraz”.
W każdej chwili sprawdzisz status zamówionej usługi. Żeby to zrobić, ponownie rozszerz menu przy danej fakturze i wybierz „Zamów windykacje”. W okienku, które się otworzy będziesz wiedzieć historię swoich zleceń. Dzięki tej funkcji zawsze będziesz na bieżąco z usługami, które zamówiłeś.
Badania dowodzą, że przedsiębiorcy, którzy najszybciej upominają się o zapłatę swoich opóźnionych faktur, najszybciej otrzymują pieniądze. Niezależnie od tego, czy Twój klient liczy, że zapomnisz o opóźnionej fakturze, czy że jeszcze trochę będzie mógł podziałać na Twój koszt, to Ty decydujesz, czy zgadzasz się na to, aby nie był wobec Ciebie uczciwy. Jeśli ta sytuacja Ci nie odpowiada, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze za wystawione faktury, a Ty ze spokojną głową będziesz mógł zająć się Swoim biznesem.
Autor kilkudziesięciu artykułów o tematyce biznesowej w branżowych mediach. Od lat realizuje misję edukowania przedsiębiorców ws. skutecznego korzystania z faktoringu poprzez tworzenie i dystrybuowanie treści. Absolwent Politechniki Warszawskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra Administracji ze specjalizacją Finanse i Bankowość. Redaktor naczelny biznesowego serwisu portal.faktura.pl.
Polecane artykuły
14.05.2025 (Aktualizacja: 23.05.2025)
Rok 2025 przynosi kontynuację zmian w systemie podatkowym, które rozpoczęły się wraz z reformami wprowadzonymi przez Polski Ład. Kluczową rolę w określaniu wysokości podatku dochodowego nadal odgrywają progi podatkowe, decydujące o tym, ile podatku zapłacimy w zależności od osiągniętego dochodu. Dla przedsiębiorców, samozatrudnionych czy pracowników etatowych, aktualna znajomość stawek i przepisów to nie tylko obowiązek, ale często realna szansa na optymalizację kosztów i zwiększenie oszczędności.
czytaj dalej28.04.2025 (Aktualizacja: 06.05.2025)
Rezydencja podatkowa to pojęcie kluczowe zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców działających w kraju lub za granicą. Od jej ustalenia zależy, gdzie i w jakim zakresie zapłacimy podatki. W dobie globalizacji i pracy zdalnej z różnych zakątków świata, temat staje się coraz bardziej aktualny.
czytaj dalej11.04.2025 (Aktualizacja: 15.04.2025)
Rok 2025 przynosi zmiany, które mają znaczenie dla wszystkich podatników w Polsce. Kwota wolna od podatku to temat budzący zawsze duże zainteresowanie, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób zatrudnionych na etacie. W tym artykule wyjaśniamy, czym jest kwota wolna od podatku, jak wpływa na nasze wynagrodzenia, jakie zmiany nas czekają i jak wygląda sytuacja w innych krajach.
czytaj dalej