Jak zadbać o terminową zapłatę za fakturę?

09.02.2017

Nieterminowe spłaty faktur przez kontrahentów to jedno z wielu źródeł problemów przy prowadzeniu firmy. Aby ochronić firmę przed takim zagrożeniem skorzystaj z oferowanej w serwisie Faktura.pl funkcji umieszczenia na dokumencie pieczęci windykacyjnej.

Pieczęć prewencyjna – co to jest?

W kilku słowach to skuteczna ochrona przed opóźnieniami w płatnościach za faktury. Znak pieczęci przekazuje jasny i zrozumiały komunikat dla odbiorcy, że zabezpieczasz się na wypadek nierzetelnych Klientów.

W naszym serwisie przez 90 dni okresu testowego otrzymujesz nielimitowaną ilość pieczęci prewencyjnych. Przez ten czas możesz przekonać się o zaletach używania pieczęci w przypadku podejrzenia wystąpienia sytuacji związanej z nieterminową zapłatą za fakturę przez Twojego Klienta.

Następnie, po przetestowaniu i oczywiście chęci dalszego korzystania z tej funkcjonalności, oferujemy Tobie zakup atrakcyjnego pakietu pieczęci prewencyjnych. Cena za tę usługę znajduje się w Cenniku.

Jest to tanie i proste narzędzie pozwalające utrzymać Twojej firmie płynność finansową i stabilność.

Poprzez użycie pieczęci prewencyjnej zależy nam, abyś poczuł się bezpiecznie i komfortowo przy prowadzeniu własnej działalności.

Po co mi ta pieczęć?

Dzięki umieszczeniu na dokumencie pieczęci prewencyjnej mobilizujesz swojego Klienta do terminowej zapłaty. Pieczęć prewencyjna jest jasnym przekazem wywierającym psychologiczny nacisk na opłacenia Twojej faktury w pierwszej kolejności.

Czerwona kolorystyka też nie jest przypadkowa. Przyciąga ona uwagę i jest rodzajem sygnału ostrzegawczego przed próbą zignorowania bądź odwlekania wyznaczonego terminu płatności.

sowa poleca portal

Używając pieczęci prewencyjnej na dokumencie zaoszczędzisz pieniądze, ale również i swój czas, eliminując konieczność prowadzenia działań windykacyjnych, które mogłyby powstać w przyszłości. Siła argumentu jest lepsza niż argument siły.

Jak dodać pieczęć prewencyjną do dokumentu?

Wystarczy, że podczas wystawiania faktury przy polu: Pieczęć prewencyjna umieszczona na fakturze, przesuniesz suwak w prawo.

Pieczęć prewencyjna umieszczona na fakturze

Po kliknięciu w przycisk WYSTAW FAKTURĘ zostanie dodany znak pieczęci na wystawionym przez Ciebie dowolnym dokumencie.Faktura z pieczęcią

SPRAWDŹ MOC PIECZĘCI PREWENCYJNEJ

Jeżeli ten artykuł był pomocny, pomyśl jak pomocny jest nasz program