Jak zadbać o terminową zapłatę za fakturę?
09.02.2017 (Aktualizacja: 08.07.2022)
09.02.2017 (Aktualizacja: 08.07.2022)
W kilku słowach to skuteczna ochrona przed opóźnieniami w płatnościach za faktury. Znak pieczęci przekazuje jasny i zrozumiały komunikat dla odbiorcy, że zabezpieczasz się na wypadek nierzetelnych Klientów.
W naszym serwisie przez 90 dni okresu testowego otrzymujesz nielimitowaną ilość pieczęci prewencyjnych. Przez ten czas możesz przekonać się o zaletach używania pieczęci w przypadku podejrzenia wystąpienia sytuacji związanej z nieterminową zapłatą za fakturę przez Twojego Klienta.
Następnie, po przetestowaniu i oczywiście chęci dalszego korzystania z tej funkcjonalności, oferujemy Tobie zakup atrakcyjnego pakietu pieczęci prewencyjnych. Cena za tę usługę znajduje się w Cenniku.
Jest to tanie i proste narzędzie pozwalające utrzymać Twojej firmie płynność finansową i stabilność.
Poprzez użycie pieczęci prewencyjnej zależy nam, abyś poczuł się bezpiecznie i komfortowo przy prowadzeniu własnej działalności.
Dzięki umieszczeniu na dokumencie pieczęci prewencyjnej mobilizujesz swojego Klienta do terminowej zapłaty. Pieczęć prewencyjna jest jasnym przekazem wywierającym psychologiczny nacisk na opłacenia Twojej faktury w pierwszej kolejności.
Czerwona kolorystyka też nie jest przypadkowa. Przyciąga ona uwagę i jest rodzajem sygnału ostrzegawczego przed próbą zignorowania bądź odwlekania wyznaczonego terminu płatności.
Używając pieczęci prewencyjnej na dokumencie zaoszczędzisz pieniądze, ale również i swój czas, eliminując konieczność prowadzenia działań windykacyjnych, które mogłyby powstać w przyszłości. Siła argumentu jest lepsza niż argument siły.
Wystarczy, że podczas wystawiania faktury przy polu: Pieczęć prewencyjna umieszczona na fakturze, przesuniesz suwak w prawo.
Po kliknięciu w przycisk WYSTAW FAKTURĘ zostanie dodany znak pieczęci na wystawionym przez Ciebie dowolnym dokumencie.
Polecane artykuły
10.09.2024
Środki trwałe – definicja Środki trwałe to składniki majątku przedsiębiorstwa, które są wykorzystywane przez okres dłuższy niż rok w prowadzeniu działalności gospodarczej. Mogą to być zarówno nieruchomości (np. budynki, grunty), maszyny, urządzenia, jak i inne przedmioty materialne. Kluczowe cechy środków trwałych to ich zdolność do wieloletniego użytkowania, kompletny stan oraz konieczność prowadzenia ewidencji w przypadku […]
czytaj dalej13.08.2024 (Aktualizacja: 06.09.2024)
Płynność finansowa firmy to kluczowy element, który decyduje o jej zdolności do terminowego regulowania zobowiązań i kontynuowania działalności. W dynamicznym środowisku biznesowym, zarządzanie finansami wymaga precyzyjnych narzędzi, które pomagają monitorować i kontrolować przepływy pieniężne. Jednym z takich narzędzi jest program do faktur. W jaki sposób może on poprawić płynność finansową firmy?
czytaj dalej29.07.2024 (Aktualizacja: 06.09.2024)
Freelancing staje się coraz bardziej popularnym modelem pracy, a jednym z kluczowych aspektów zarządzania własnym biznesem jest wystawianie faktur. Programy do fakturowania oferują freelancerom narzędzia, które nie tylko ułatwiają ten proces, ale również pomagają w zarządzaniu finansami. Wybór odpowiedniego programu do faktur jest istotny dla efektywnego i profesjonalnego prowadzenia działalności. W tym artykule omówimy najważniejsze funkcje, które powinien posiadać idealny program do fakturowania dla freelancerów.
czytaj dalej