Księgowość online
dla Twojej firmy

Dla klientów z polecenia: księgowość przez pół roku w prezencie!

Zaznacz wszystko

Ty prowadzisz firmę,
my zajmujemy się księgowością!

Wystawiaj faktury

Podstawą prowadzenia księgowości są przychody, dlatego w księgowości online Faktura.pl otrzymasz zintegrowany program do faktur, byś mógł je wystawiać.

Dodawaj dokumenty

Prowadząc firmę otrzymujesz dokumenty kosztowe za każdy firmowy zakup. Wystarczy, że dodasz taki dokument do faktura.pl, a jego opisaniem i księgowaniem zajmiemy się my.

Wyliczaj podatki

Wystarczy jeden klik. Jeżeli wystawiasz faktury i dodajesz dokumenty kosztowe do faktura.pl nasz inteligentny ekspert księgowy wyliczy Twoje zobowiązania podatkowe i składkę ZUS.

Faktura.pl to więcej niż księgowość!

Wystawianie faktur online

Wystawienie faktury w naszym programie odbywa się w stu procent.

Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu i rzecz jasna, konto w Faktura.pl. Wystawienie dokumentu to intuicyjna i (mamy nadzieję) przyjemna czynność. Powtarzany przez ostatnie lata slogan „Najprostszy program do wystawiania” to nie mit. Najszybsi użytkownicy Faktura.pl radzą sobie z wystawieniem dokumentu w czasie krótszym niż 30 sekund!

Wypróbuj za darmo

Dodawanie dokumentów kosztowych

Każdy przedsiębiorca niezależnie od wielkości biznesu otrzymuje dokumenty kosztowe kupując niezbędne towary, rozliczając się z podwykonawcami, czy otrzymując comiesięczną fakturę za leasing wymarzonego samochodu.

Dodawanie dokumentów kosztowych to funkcja, dzięki której wszystkie dokumenty – przychodowe i kosztowe – będziesz mieć w jednym miejscu. Kiedy na stacji benzynowej otrzymasz fakturę za paliwo wystarczy, że zrobisz jej zdjęcie. Kiedy operator sieci komórkowej wyśle Ci fakturę mailem wystarczy przesłać ją dalej do faktura.pl. Kiedy masz ją na komputerze wystarczy jedno przeciągnięcie myszy po ekranie.

Wypróbuj za darmo

Wirtualny segregator na dokumenty

Dokumenty firmy to nie tylko faktury przychodowe i kosztowe. Mając to na uwadze dodaliśmy do naszego programu segregator. To bezpieczny wirtualny dysk z najważniejszymi dokumentami Twojej firmy.

Z doświadczenia wiemy że, umowy, aneksy, urzędowe pisma, pliki bankowe oraz pełnomocnictwa to dokumenty, które są wielokrotnie wykorzystywane przez przedsiębiorców i ich księgowych. W faktura.pl będziesz mieć je w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki – Twojej, lub jeśli tego chcesz Twojego księgowego.

Wypróbuj za darmo

Księgowanie online

To funkcja, która upraszcza prowadzenie firmy tysiącom przedsiębiorców. Wystarczy, że wystawiasz faktury i na bieżąco przesyłasz do systemu dokumenty kosztowe. Twoje przychody i wydatki zostaną automatycznie zaksięgowane przez naszą aplikację na podstawie wystawionych dokumentów, skanów faktur kosztowych, plików PDF a nawet zdjęć. Księgowanie nigdy nie było prostsze.

Wypróbuj za darmo

Rozliczenia podatkowe w 30 sekund

Dzięki naszej aplikacji nie musisz kompletować dokumentów, wysyłać ich do księgowej i cierpliwie czekać aż otrzymasz rozliczenie podatkowe. W Faktura.pl wyliczymy wysokość zaliczki na podatek dochodowy, wysokość podatku VAT oraz wysokość składki ZUS w mniej niż 30 sekund na podstawie wprowadzonych przez Ciebie do systemu dokumentów.

Wypróbuj za darmo

Osobisty ekspert księgowy

Prowadzenie księgowości online z pomocą Faktura.pl to prosta i (mamy nadzieję) przyjemna sprawa. Mamy jednak świadomość, że każdy przedsiębiorca potrzebuję czasami pomocy i wsparcia. Dlatego w naszej aplikacji zawsze możesz skontaktować się z Osobistym ekspertem księgowym. To dyplomowany ekspert, który pomoże Ci w rozwiązaniu problemu i rozjaśni wszelkie wątpliwości.

Wypróbuj za darmo

Dlaczego warto?

Działalność gospodarcza z faktura.pl
Działalność gospodarcza
z faktura.pl
faktura.pl
Działalność gospodarcza samodzielnie
Działalność gospodarcza
samodzielnie
samodzielnie
Pomoc w otwarciu działalności tak nie
Pomoc w wyborze opodatkowania tak nie
Program do faktur tak nie
Księgowość online tak nie
Osobisty ekspert księgowy tak nie

To po prostu się opłaca!

To prostsze niż myślałem!
„Oszczędzam pieniądze i czas”

Kiedyś korzystałam z drogich i bardzo nienowoczesnych usług księgowych. Moja księgowa często nie odbierała telefonu, wymagała bym zawoziła do niej fizyczne kopie dokumentów, a cena usług była wysoka. Każdego miesiąca wydawałam 250 złotych – właściwie do tej pory nie wiem za co.

Beata, architekt

Chcesz założyć własną firmę?

We współpracy cenimy sobie uczciwość i partnerstwo. Dlatego w Faktura.pl masz możliwość przetestowania wszystkich funkcji programu, zanim podejmiesz decyzję.

40000 firm
Otrzymasz darmowy dostęp przez 30 dni
30 dni
Zobacz z czego będziesz mógł skorzystać:
  • Program do faktur
  • Wirtualny segregator
  • Automatyczna kalkulacja podatków
  • Automatyczna kalulacja składek ZUS
  • Integracja z Urzędem skarbowym
  • Elektroniczna ewidencja majątku

Pozwól, że Ci to pokażemy.
Wypróbuj księgowość w Faktura.pl!

1. Wystawiaj faktury

2. Dodawaj dokumenty

3. Wyliczaj podatki

Przekonaj się, jak szybko
i wygodnie możesz wystawiać faktury.

Wypróbuj za darmo