powrót

Przenieś się do nowego serwisu Faktura.pl

Jest nam bardzo miło, że wybrałeś nową wersję serwisu Faktura.pl. Do swojego nowego konta bardzo łatwo przeniesiesz informacje o zapisanych w poprzednim koncie klientach, produktach czy rachunkach bankowych. Żeby maksymalnie ułatwić ten proces, przygotowaliśmy dla Ciebie proces migracji. Tylko do nas napisz, a wszystko zrobimy za Ciebie.

Przenieś się do nowego serwisu Faktura.plW jaki sposób mogę przenieść swoje dane?

Wystarczy, że po zarejestrowaniu konta w nowej wersji serwisu Faktura.pl i dodaniu swojej firmy (pamiętaj, że NIP firmy, na obu kontach, powinien być ten sam), prześlesz do nas wiadomość na adres info@faktura.pl, z adresu mailowego będącego Twoim loginem do poprzedniej wersji serwisu. W wiadomości napisz, że chcesz zmigrować dane. Kiedy wszystko będzie gotowe, od razu poinformujemy Cię o rezultacie.

Jakie dane zmigruję do nowego konta?

Umożliwiamy przeniesienie najważniejszych danych, tak, abyś nie musiał ich ręcznie dodawać. Zwłaszcza, jeśli Twoje zapisane bazy w Faktura.pl są imponujące. Dajemy Ci możliwość szybkiego przeniesienia następujących kategorii danych:

1. bazę zapisanych klientów,

2. zapisane produkty i jednostki,

3. dodane rachunki bankowe.

Do kiedy będę mógł zmigrować swoje dane do nowego serwisu Faktura.pl?

Mamy nadzieję, że z nowy serwis spodoba Ci się tak bardzo, że zdecydujesz się natychmiast przenieść do niego swoje dane z poprzedniej wersji. Zrozumiemy jednak, jeśli jeszcze przez jakiś czas będziesz chciał korzystać z poprzedniej wersji, która bardziej Ci odpowiada, lub w której posiadasz jeszcze punkty do wykorzystania. Dlatego aż do końca 2017 roku dajemy Ci możliwość migracji. Mamy nadzieję, że to wystarczająco dużo czasu, abyś przekonał się do nowego serwisu. Gdybyś miał dodatkowe pytania – napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania.