Nasz konsultant pomoże Ci wykorzystać pełne możliwości serwisu

Zamów rozmowę >>

Finansowanie działalności gospodarczej.

Najlepsze rozwiązania dla mikro przedsiębiorców.

Skorzystaj z finansowania dla zaradnych właścicieli firm.
Wymiana faktur na pieniądze lub szybka pożyczka 0 %.

SPRÓBUJ TERAZ

Działasz na swoim - to świetnie.
Właśnie dla takich superbohaterów stworzyliśmy w faktura.pl usługę finansowania dla działalności gospodarczych.

Prowadząc firmę każdego dnia stajesz przed wieloma wyzwaniami. Nieustanna edukacja, dążenie do realizacji wyznaczonych celów to nie jedyne z nich. Jako przedsiębiorca musisz zapewnić firmie stabilny rozwój i środki finansowe, które to umożliwią. Polskie realia, bieżące koszty, obowiązki podatkowe oraz duża liczba klientów niepłacących w terminie nie ułatwiają tego, i tak trudnego, zadania. Wiemy z jak ciężką materią mierzysz się prowadząc własną firmę. To z myślą o Tobie i innych przedsiębiorcach opracowaliśmy rozwiązania, które ułatwią bieżące finansowanie działalności gospodarczej.

Co możemy Ci zaoferować?

Wymiana nieopłaconych faktur na pieniądze.

Mamy sposób na przeterminowane faktury. Wystaw je z faktura.pl i otrzymaj przelew jeszcze dziś. Sfinansujemy Twoje faktury sprzedażowe. Odbierz płatność nawet tego samego dnia i daj klientowi czas potrzebny mu na uregulowanie zobowiązania.

SPRAWDŹ TERAZ

Pożyczka 0% dla prowadzących działalność gospodarczą.

Szybkie finansowanie działalności w formie pożyczki 0 %. Pieniądze możesz otrzymać nawet w kilka godzin po złożeniu wniosku. Limit kredytowy poznasz już po zalogowaniu do konta użytkownika w faktura.pl . Później wystarczy wypełnić wniosek online i poczekać na maila potwierdzającego wypłatę pożyczki.

SPRAWDŹ TERAZ

Jak znaleźć bezpieczne finansowanie dla działalności gospodarczej?

Na rynku znajdziesz bardzo dużo ofert produktów pożyczkowych dla prowadzących działalność gospodarczą. Wśród firm oferujących rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców są nie tylko banki, ale i prywatne firmy z Polski i zagranicy tworzące produkty kredytowe dla firm i osób indywidualnych. Chcąc skorzystać z ich usług, warto zwrócić uwagę na wiarygodność danego podmiotu. Nie brakuje bowiem takich, które oferując szybki dostęp do pieniędzy, sprzedają klientom bardzo drogie lub niezrozumiałe, na etapie zawierania umowy, kredyty. Jeżeli firmy te nie podlegają kontroli najważniejszych instytucji państwowych i regulatorów branżowych, odstąpienie od umowy lub odzyskanie straconych pieniędzy może być problematyczne lub niemożliwe.

Jako przedsiębiorca dobrze wiesz, że zaufany i rzetelny partner to podstawa każdej współpracy. Szukając optymalnego rozwiązania w ramach finansowania własnej działalności gospodarczej postaw na wiarygodną instytucję, z którą współpraca faktycznie się opłaca.

Na co zwrócić uwagę:

1

Po pierwsze umowa

Sprawdź szczegółowe zapisy przed podpisaniem umowy lub elektroniczną akceptacją warunków skorzystania z oferty. Przeczytaj regulamin i podsumuj wszystkie koszty finansowania, z którego chcesz skorzystać, w tym oprocentowanie - wysokość odsetek, prowizja dla udzielającego pożyczki, ewentualne ubezpieczenia i koszty związane z weryfikacją czy ewentualnymi opóźnieniami w spłacie zobowiązania.

 

Jak to wygląda w faktura.pl?

Koszty poznasz już po wprowadzeniu podstawowych parametrów finansowania: kwotę i czas spłaty pożyczki, o jaką chcesz się ubiegać. Jeszcze przed złożeniem wniosku w przejrzysty sposób przedstawimy Ci całkowity koszt finansowania i harmonogram spłat, a treści regulaminu i szczegółowe warunki znajdziesz na podstronie: Regulamin>>

2

Po drugie wiarygodność firmy oferującej finansowanie

W gąszczu ofert nie zawsze uczciwych podmiotów, warto dobrze przyjrzeć się firmie, z której usług chcemy skorzystać. Sprawdź czy podmiot posiada zgody na prowadzenie tego typu działalności i czy podlega kontrolom odpowiednich instytucji oraz jakie normy bezpieczeństwa spełnia w zakresie między innymi przetwarzania Twoich danych i realizacji transakcji gotówkowych.

 

Jak to wygląda w faktura.pl?

Jako marka należąca do Grupy Blue Media posiadamy wszelkie niezbędne zgody, certyfikaty bezpieczeństwa oraz podlegamy nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego i Narodowego Banku Polskiego oraz spełniamy restrykcyjne normy wyznaczane przez GIODO w zakresie przetwarzania danych osobowych.

3

Po trzecie wygoda: jak długa i złożona będzie weryfikacja?

Przed złożeniem wniosku o finansowanie swojej działalności gospodarczej, zwróć uwagę na sposób i czas niezbędny na weryfikację Twojej firmy przez podmiot, z którego usług chcesz skorzystać. Im więcej dokumentów i zaświadczeń będziesz musiał przedstawić tym dłużej potrwa sama weryfikacja. Wliczając w to czas potrzebny na ich zgromadzenie cały proces ubiegania się o finansowanie może zająć kilka dni lub nawet tygodni, co uniemożliwi Ci pozyskanie dodatkowych pieniędzy dla firmy w nagłych sytuacjach, jak np. klient opóźniający się z płatnością za fakturę czy niezaplanowany koszt.

 

Jak to wygląda w faktura.pl?

Przyznane limity kredytowe poznasz już po zalogowaniu się do swojego konta na faktura.pl - Sprawdź swój limit od razu>> Weryfikacja jest bardzo prosta i przeprowadzana całkowicie online - dzięki czemu cały proces, od złożenia wniosku do momentu zaksięgowania przyznanej kwoty na Twoim koncie firmowym, może zamknąć się nawet w kilka godzin. Nie potrzebujemy wielu dokumentów, zaświadczeń i weksli - wystarczy wyciąg z rachunku firmowego z ostatnich 6 miesięcy.


Z faktura.pl finansowanie Twojej działalności staje się proste i bezpieczne:

SPRAWDŹ SAM

Najbezpieczniejsze finansowanie działalności gospodarczej.
faktura.pl - nam możesz zaufać.

faktura.pl to produkt dla zaradnych przedsiębiorców stworzony i w pełni obsługiwany przez Grupę Blue Media - lidera w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych i płatniczych na polskim rynku. Jeżeli realizujesz płatności online, robisz zakupy w e-sklepach, opłacasz rachunki za media przez internet, prawdopodobnie wielokrotnie korzystałeś właśnie z bezpiecznych rozwiązań Blue Media. Współpracujemy z największymi przedstawicielami sektora biznesowego, naszymi klientami są największe banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju, ale tworzymy też narzędzia dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla jednoosobowych działalności gospodarczych, bo naszą misją jest wdrażanie rozwiązań, które upraszczają skomplikowane procesy i z których mogą skorzystać wszyscy - bez względu na skalę działalności.

Z nami się opłaca.

Blue Media jest krajową instytucją płatniczą, nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i Narodowy Bank Polski. Posiadamy zgody i certyfikaty umożliwiające prowadzenie działalności finansowej i rozliczeniowej. Wprowadzane przez nas rozwiązania spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa wyznaczane przez regulatorów branżowych.

Korzystając z naszych produktów masz pewność, że sięgasz po bezpieczne finansowanie dla Twojej działalności gospodarczej.

Zapewnij sobie spokój i pieniądze na bieżącą działalność:

Sposoby finansowania działalności gospodarczej z Faktura.pl
Przedstawiamy Ci dwa produkty ułatwiające bieżące finansowanie działalności.

Wypłać pieniądze za wystawione faktury

Weź szybką pożyczkę 0 %

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź nasz artykuł: Poznaj źródła finansowania działalności gospodarczej >>

Dlaczego warto skorzystać z finansowania działalności od faktura.pl.
To się po prostu opłaca.

Masz nieopłacone faktury sprzedażowe lub takie, które chcesz wystawić, ale nie chcesz czekać na przelew od klienta, który wymaga dłuższego terminu płatności?

  1. Pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia.
  2. Przejrzyste warunki i jasne koszty.
  3. Korzystasz z finansowania od wiarygodnej instytucji finansowej.
  4. Ponieważ współpracuje z nami już tysiące przedsiębiorców.
  5. Bo Twoja działalność jest tego warta.

Jesteśmy polską firmą i chcemy wspierać rozwój polskich firm. Wierzymy, że mali przedsiębiorcy mają wielką moc i zasługują na dostęp do wygodnych i bezpiecznych rozwiązań finansowania biznesu, umożliwiających im prowadzenie działalności w sposób konkurencyjny.

Zaloguj się do faktura.pl i zobacz jak szybko możesz pozyskać środki dla swojej działalności gospodarczej:

WEJDŹ TERAZ