03 Lipca
2020
powrót

Strefa Korzyści.
Narzędzia, które rozwiną Twój biznes

„W życiu nie ma nic za darmo” – to powtarzana mądrość ludowa, slogan reklamowy wielu firm oraz potwierdzenie teorii kosztu alternatywnego w ekonomii. Nie będziemy się z tym spierać, bo w biznesie rzadko dochodzi do sytuacji, gdy ktoś chce sprawić nam prezent lub wykonać swoją pracę zrzekając się wynagrodzenia. Bardzo słusznie, bo mogłoby to zostać źle odebrane przez urząd skarbowy.

Strefa Korzyści

Mamy jednak świadomość, że jako przedsiębiorca ponosisz wiele kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Wiele narzędzi jest Ci niezbędnych do rozwijania firmy. Celem Strefy Korzyści jest, abyś ponosił tych kosztów jak najmniej. A jeśli już musisz to w jak najlepszej, wynegocjowanej przez nas z Partnerami cenie. Dlatego w nowej Fakturze.pl uruchomiliśmy Strefę Korzyści.

Czym jest Strefa Korzyści?

Strefa Korzyści to miejsce, które stworzyliśmy, by dzielić się z użytkownikami usługami i produktami naszych Partnerów na jak najlepszych warunkach. W nowej Fakturze.pl zakładkę Strefa Korzyści znajdziesz w bocznym menu. „Korzyści” w niej zawarte, są dla Ciebie od teraz dostępne. Polecamy często sprawdzać zakładkę ponieważ, będą się w niej pojawiać coraz to nowe firmy!

Strefa Korzyści

Co znajdziesz w Strefie Korzyści?

Może nie jest to oczywiste, ale Fakturę.pl tworzą przedsiębiorcy. Wszyscy korzystamy z podobnych narzędzi i usług co nasi użytkownicy. Dlatego jako firma chcemy podzielić produktami niezbędnymi do prowadzenia przedsiębiorstwa na preferencyjnych warunkach. Preferencyjnych czyli takich, które trudno byłoby uzyskać pojedynczemu przedsiębiorcy.

Jak skorzystać?

Korzystanie ze Strefy to nic trudnego. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta, przejdziesz do sekcji „Strefa Korzyści” w menu, wybierzesz ofertę, którą jesteś zainteresowany i za pomocą przycisku przeniesiesz się na stronę Partnera. Bądź uważny, bo w opisie może się znajdować się kod rabatowy na wybrane usługi. Możesz zobaczyć to na przykładzie naszych Partnerów.

Strefa Korzyści Strefa Korzyści

Sprawdź Strefę Korzyści, wydawaj mniej i oszczędzaj pieniądze swojej firmy!

ZOBACZ STREFĘ KORZYŚCI