22 Maja
2017
powrót

Pożyczka na Twój biznes

Własny biznes to marzenie wielu osób, ale początki, nie mówiąc już o rozwoju, bywają trudne. Doskonale to wiemy, dlatego dla zarejestrowanych użytkowników Faktura.pl przygotowaliśmy nieoprocentowaną pożyczkę na 5 000,00 zł lub 10 000,00 zł na 3 miesiące za 899,00 zł netto lub 445,00 zł netto. Możesz ją dostać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Zainteresowany?

Pożyczka na Twój biznes

Pożyczka dedykowana jest dla zarejestrowanych użytkowników Faktura.pl, którzy wystawili w serwisie przynajmniej jeden dokument księgowy oraz przeszli pozytywnie nasze weryfikacje. Nie wymagamy od Ciebie dostarczania tony dokumentów i zaświadczeń – wszystko sprawdzimy sobie elektronicznie w internecie i bazach, które mają informacje na Twój temat. Ty tylko wyrażasz swoją zgodę i wykonujesz przelew weryfikacyjny z rachunku firmowego, na który chcesz otrzymać pożyczkę. Stawiamy na wiarygodnych kontrahentów, z którymi będziemy mogli podjąć długofalową współpracę, wspomagając finansowo ich biznes. W Faktura.pl wierzymy, że wiarygodność nie zależy od stażu prowadzenia działalności gospodarczej. Banki szczegółowo prześwietlają Cię, żeby dać Ci kredyt, my udzielamy Ci kredytu zaufania, sprawdzając podstawowe, powszechnie dostępne informacje na Twój temat. To dla nas najważniejsza waluta.

Chcę pożyczkę

Żyjemy w XXI wieku, dlatego w Faktura.pl wniosek o pożyczkę procesujemy i samą umowę zawieramy elektronicznie. Korespondencja trafia bezpośrednio na Twój e-mail. Nie musisz nic podpisywać. Twoja zgoda wyrażona mailowo jest również ważna i przyspiesza cały proces.Wystarczy, że w mailu potwierdzisz nam, że zgadzasz się na treść umowy i akceptujesz regulamin oraz w tej samej formie udzielisz nam zgody na sprawdzenie Twojej firmy w bazach dłużników.

Spełniasz te warunki? Świetnie! Wypełnij formularz kontaktowy. Otrzymasz od nas regulamin, wzór umowy i treści zgód, których udzielenie jest nam potrzebne do weryfikacji. Podamy też dane do przelewu weryfikacyjnego. Usiądź wygodnie i przeczytaj te dokumenty. Są krótkie i zrozumiałe, bo wzięcie pożyczki to w gruncie rzeczy prosta sprawa. Jeśli wszystko jest jasne, zrobimy weryfikację i prześlemy ostateczną wersję umowy do akceptacji. Kwoty pożyczki spodziewaj się w ciągu najbliższych 24 godzin.

Dzięki pożyczce firmowej dla użytkowników serwisu Faktura.pl Twoja firma nabierze wiatru w żagle. Cieszymy się, że możemy wspierać Twój biznes. W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Pożyczkę w wysokości 5 000,00 zł lub 10 000,00 zł otrzymujesz na 3 miesiące (płatną w 3 ratach). Jedyny koszt, który ponosisz (oprócz przelewu weryfikacyjnego za 1 zł) to 445,00 zł netto lub 899,00 zł netto (w zależności od kwoty) za udzielenie pożyczki, które spłacasz wraz z kapitałem pożyczki.