22 Listopada
2017
powrót

Pożyczka na Twój biznes

Własny biznes to marzenie wielu osób, ale początki, nie mówiąc już o rozwoju, bywają trudne. Doskonale to wiemy, dlatego dla zarejestrowanych Użytkowników Faktura.pl przygotowaliśmy nieoprocentowany limit finansowy. Możesz z niego skorzystać bezpośrednio z panelu swojego profilu.

Pożyczka na Twój biznes

Pożyczka dedykowana jest dla zarejestrowanych użytkowników Faktura.pl, którzy aktywnie korzystali z serwisu przez co najmniej 2-3 miesiące oraz przeszli pozytywnie nasze weryfikacje. Nie wymagamy od Ciebie dostarczania tony dokumentów i zaświadczeń – wszystko sprawdzimy elektronicznie w internecie i bazach, które mają informacje na Twój temat. Ty tylko wyrażasz swoją zgodę i wykonujesz przelew weryfikacyjny z rachunku firmowego, na który chcesz otrzymać pożyczkę. Stawiamy na wiarygodnych kontrahentów, z którymi będziemy mogli podjąć długofalową współpracę, wspomagając finansowo ich biznes. W Faktura.pl wierzymy, że wiarygodność nie zależy od stażu prowadzenia działalności gospodarczej. Banki szczegółowo prześwietlają Cię, żeby dać Ci kredyt, my udzielamy Ci kredytu zaufania, sprawdzając podstawowe, powszechnie dostępne informacje na Twój temat. To dla nas najważniejsza waluta.

SPRAWDŹ JAK SKORZYSTAĆ Z LIMITU FINANSOWEGO

Żyjemy w XXI wieku, dlatego w Faktura.pl wniosek o pożyczkę procesujemy i samą umowę zawieramy elektronicznie. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Twojego profilu – gdzie wypełniasz wniosek, a wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku trafia również na Twój adres e-mail.

Nie musisz nic podpisywać. Twoja zgoda wyrażona podczas składania wniosku jest również ważna i przyspiesza cały proces. Wystarczy, że potwierdzisz nam, zaznaczając checkboxy, że zgadzasz się na treść umowy i akceptujesz regulamin oraz udzielisz nam zgody na sprawdzenie Twojej firmy w bazach dłużników.

Poprosimy Cię o przelanie złotówki – to tylko formalność, kwotę tę zwrócimy Ci po zakończeniu weryfikacji. Jeśli przejdziesz pozytywnie tę oraz pozostałe weryfikacje, otrzymasz limit pożyczkowy do 10 000 zł. Pożyczka nie jest oprocentowana.

To od Ciebie zależy wysokość oraz okres pożyczki. Okres spłaty możesz dostosować sam – może to być 3, 6 albo 12 miesięcy. Jedyny koszt jaki ponosisz to prowizja – za każdy pożyczony 1000 zł na miesiąc wynosi ona 33,30 zł.

Po otrzymaniu pożyczki otrzymasz harmonogram spłat i będziesz mógł się cieszyć gotówką. Jeśli nie wykorzystałeś całego limitu, a będziesz potrzebował ponownie dodatkowych środków, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawnioskować ponownie. Dzięki pożyczce firmowej dla użytkowników serwisu Faktura.pl Twoja firma nabierze wiatru w żagle. Cieszymy się, że możemy wspierać Twój biznes.

SPRAWDŹ ZAKŁADKĘ FINANSOWANIE